23 Kasım 2015

Doğtaş Mobilya 30 Günden Fazla Geç Teslim Süreci!

07/11/2015 Doğtas Exclusive-Ataşehir firmasından L koltuk satın aldık. Satış temsilcisi ürünün 30 gün sonra teslim edilebileceğini iletti. Çok uzun bir süre olmasını şikayet ettiğimizde öncelik tanınmasını ileteceklerini, erken gelir ise arayarak bilgi vereceklerini ilettiler.

Ürün siparişi verdiğimiz tarihten yaklaşık 10 gün sonra aranarak ürünün teslim süresine ek 10 gün daha gecikme ile teslim edileceği iletildi. Kurumsal bir firma olarak, müşteri memnuniyetine önem verir düşüncesi ile tercih ettiğimiz Doğtaş Mobilya firmasının teslim sürecindeki gecikmesi çok şaşırttı. Firma tarafından mağduriyetimizin acilen giderilmesini talep ediyoruz.

Nurcan 201 Okunma

Cevaplar

  • Nurcan04 Aralık 2015

    Dün konu hakkında yine bana dönüş olmadı ve bugün dayanamayıp tekrar aradım Doğtas Exclusive-Ataşehir i. Makbul Bey koltuk teslimatımızın 08/12/2015 de olacağını iletti. O kadar görüşme, şikayet ve uğraşmalarımıza rağmen erken teslimini istediğimiz siparişimiz 32 gün sonra bize teslim edileceğini öğrendim. Eğer bu kadar görüşme olmasaydı kimbilir ne kadar süre daha bekleyecektik. Firmaya ve kuruma olan bütün güvenimiz- inancımız başlamadan bitti. Eğer bu şikayetimi de inceledikten sonra yukarıdaki aynı mesajı atarak dönüş yapılacak ise yapılmasın. En azından firmadan konu hakkında dönüş yapılarak geckmelerin telafisinin bir şekilde yapılmasını bekliyoruz.

  • Nurcan03 Aralık 2015

    Merhaba, şikayetimiz ile ilgili geri dönüş yapıldı 23/11 tarihinde ve 5 gün içerisinde sevkiyat yapılacak dendi. Aradan 1-2 gün sonra tekrar aranarak 5 gün sonra sevkiyat yapılacağı tekrar iletildi ancak hala teslimat yapılmadı. Acil dönüş rica ederiz.

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi23 Kasım 2015

    Sayın Nurcan KARAKUŞ ; Şikayetinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlerimize iletilmiştir. En kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, Doğukan GÜNDÜZ Doğtaş Müşteri Hizmetleri Yetkilisi 444 3487

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön