25 Mart 2013

Doğtaş Mobilya 2 Ay Oldu Mutfak Masasından Haber Yok!

Doğtaş çalışanlarına çok basit bir soru sormak istiyorum.1 Adet mutfak masası ve 4 adet sandalye kaç günde teslim edilir? Buna cevabınız 2 ay ise vah halinize. Bu nasıl bir kurumsallıktır ki, masam söz verilen tarihte gelmez de üstünden 2 ay geçip, 4 kez aranmasına rağmen bu ürün gelmez. Ürün dediğimde mutfak masası ve 4 sandalye.

Hadi salon takımı alsam bu kadar beklesem 1 derece diyeceğim (gerçi onun bile mantıklı bir açıklaması yok Burda 2 aydan bahsediyoruz) Bakın 2 ay kimse sizi beklemek zorunda değil, insanların planları var ve biz bu süper masanız için sürekli planlarımızı erteliyoruz. Şehir dışına çıkacağız, masa bugün gelecek yarın gelecek diye bekliyoruz.

İşıl 45 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Yetkili; Müşterimize teslimatı yapılmış olup yaşatılan gecikmeden dolayı kendisinden özür dileriz. Saygılarımızla. DOĞTAŞ MOBİLYA Müş. Hiz.

  • İşıl 27 Mart 2013

    Doğtaştan aldığım 1mutfak masası,4sandalyenin akibetini öğrenmek için 3gündür müşteri hizmetlerni arıyorum.her aradığımda bazen gerçektende çok saygılı bazende çok saygısız insanlarla konuşup derdimi anlatmaya çalışıyorum çok basit 1masa,4sandalye.4 şubatta almışım mart28 olmuş müşteri hizmetlerini arıyorum ürün nerde diye,perşembe günü stoğa çıkıcak,ilk sevkiyatta gönderilecek.ilk sevkiyat nezaman,bilmiyoruz.ertesi gün ilk sevkiyatı öğrenmek için tekrar arıyorum ürün nerde diye,kalite kaynaklı problem var,henüz bilgi bekliyoruz.haber vericez.4den sonra müşterilerimizi arıyoruz.bir önceki gün ki kadında 3den sonra dönüyoruz demişti,yani benim arama saatime göre değiştiriyolar yazık ya çok yazık

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön