09 Mayıs 2013

Doğtaş Mobilya 1 Yıldır Ürün Değişimi İçin Bekliyorum!

Ben tam 1 yıldır ürün değişimi için beklemekteyim. küçükyalı doğtaştan 3 tane yatak odası yatakları ile beraber ve salon takımı masa tv seti aldık nakit olarak ödeme yaptık ürünleri kendi
tuttuğumuz kargo firması ile doğtaştan yükleme yaptık bodruma sevkettirdik.

Geçen sene haziran ayında müşteri hizmetlerini arayıp yatakların üzerinde öbek öbek paslanma olduğunu ve koltuk dikişlerinin de hatalı olduğunu söyledim bilir kişi yolladılar bilir kişi raporu üretim hatası olduğunu en kısa süre de değişim olacağını ege bölge görevlisinin konuyla ilgileneceğini söyledi. 1 yıldır bekliyorum aramadığım yer kalmadı. konu ile ilgili hiç kimse ilgilenmedi.

Ezgi 118 Okunma

Cevaplar

  • Doğtaş Mobilya Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Sayın İlgililer; Müşterimizin şikayeti hakkında müşteri hizmetleri birimimiz tarafından gerekli çalışmalar yapılmış olup müşterimiz bu hafta sonuna kadar servis hizmeti alacaktır. Bilgilerinize arz ederiz. Saygılarımızla DOĞTAŞ MOBİLYA

  • Ezgi15 Mayıs 2013

    1 hafta önce yazdığım şikayetim firmaya ulaşmasına rağmen hic kimse benimle bağlantıya gecmek Yada konu hakkında yardımcı olmak niyetinde değil sanırım. . uyuyan müşteri hizmetleri artık bu derin uykudan uyanıp mağdur ettiginiz insanlara yardımcı olsanız iyi olacak. .

  • Ezgi15 Mayıs 2013

    Bugün tam 1 hafta oldu dogtas ile ilgili şikayetimi yazali fakat firmadan hiçkimse bağlantıya geçme zahmetinde bulunmadı cok hızlı çalışan müşteri hizmetleri var !!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön