Doğtaş Mobilya 1 Yıldır Ürün Değişimi İçin Bekliyorum!

Ezgi D. |

Ben tam 1 yıldır ürün değişimi için beklemekteyim. küçükyalı doğtaştan 3 tane yatak odası yatakları ile beraber ve salon takımı masa tv seti aldık nakit olarak ödeme yaptık ürünleri kendi
tuttuğumuz kargo firması ile doğtaştan yükleme yaptık bodruma sevkettirdik.

Geçen sene haziran ayında müşteri hizmetlerini arayıp yatakların üzerinde öbek öbek paslanma olduğunu ve koltuk dikişlerinin de hatalı olduğunu söyledim bilir kişi yolladılar bilir kişi raporu üretim hatası olduğunu en kısa süre de değişim olacağını ege bölge görevlisinin konuyla ilgileneceğini söyledi. 1 yıldır bekliyorum aramadığım yer kalmadı. konu ile ilgili hiç kimse ilgilenmedi.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  18:55

  Sayın İlgililer;
  Müşterimizin şikayeti hakkında müşteri hizmetleri birimimiz tarafından gerekli çalışmalar yapılmış olup müşterimiz bu hafta sonuna kadar servis hizmeti alacaktır.
  Bilgilerinize arz ederiz.
  Saygılarımızla
  DOĞTAŞ MOBİLYA

 • Ezgi D.
  15 Mayıs
  15:18

  1 hafta önce yazdığım şikayetim firmaya ulaşmasına rağmen hic kimse benimle bağlantıya gecmek Yada konu hakkında yardımcı olmak niyetinde değil sanırım. . uyuyan müşteri hizmetleri artık bu derin uykudan uyanıp mağdur ettiginiz insanlara yardımcı olsanız iyi olacak. .

 • Ezgi D.
  15 Mayıs
  11:53

  Bugün tam 1 hafta oldu dogtas ile ilgili şikayetimi yazali fakat firmadan hiçkimse bağlantıya geçme zahmetinde bulunmadı cok hızlı çalışan müşteri hizmetleri var !!