Murat S. Teşekkür Mesajı

Teşekkür Ederiz...

Doğrucan Mobilya'dan Aldığım Çekmece Kırıldı!

Murat S. |

Doğrucan Mobilya'dan salon takımı ve yatak odası aldım. Salon takımı tam tamına bir hafta sonra ortasından çat diye kırıldı çok şaşırdım hayatımda böyle bir şey ilk defa başıma geldi yatak odasının 3 çekmeçeside 15 yada 20 gün sonra kırıldı. Çok sinirlendim bakınız en az 20 defa aradım sonunda geldiler kesinlikle bir daha Doğrucan Mobilya'dan hiçbir şey almam parayıda geç çektiğim stresi anlatamam.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  19:25

  Degerli Müşterimiz ; Murat SAVURAN

  Öncelikle Markamızı tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.
  Gerekli hassasiyet gösterilerek sorununuz en kısa zaman diliminde çözümlenmiştir.
  Degerli müşterimiz ; Markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek , öneri ve şikayetlerinizi (232) 257 70 62 numaralı hattımıza yada www.dogrucan.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz.

  Doğrucan Mobilya
  halklailiskiler@dogrucan.com
  Himmet Batu GÜNEŞ

  Sil

 • Murat S.
  23 Haziran
  18:13

  Teşekkür Ederiz...

 • 23 Aralık
  15:44

  sayın Savuran; servis kaydınız 19.10.2013 tarihinde açılmış olup, 26.10.2013 tarihinde de çekmeceleriniz onarılmak kaydı ile sonuçlandırılmıştır. Şehir dışı servislerimizi ayda bir yapmaktayız. İzmir dışında Manisa Salihli'de ikamet ettiğinizden dolayı bu süre çok uzun değildir. 26.12.2013 tarihinde bir mağazamız da İlçeniz Salihliye açılıyor. Şimdi sizlere bir adım daha yakınız... Her konuda yardımcı olabilmek dileğimizle...