27 Haziran 2018
Yorum Yap
#10603896

Doğan Hukuk Bürosu (İstanbul) Yapılandırma Taksiti Kabul Etmiyor!

Garanti Bankası'ndaki oto kredim gecikmeden dolayı bu büroya aktarıldı. 28.000 TL olan borcu benden 37.000 olarak talep ediyorlar. 04.2018 de beni aradıklarında ödeme yapmak istediğimi ilettim. Benden anlaşma yapmak için adres beyanımı nasıl ödeyebileceğimi vs. İstediler. Sonrada jandarmayı gönderip aracımı bağlattılar. Mayıs ayının başından beri borcumu ödemek istediğimi belirli bir peşinat verip gerisini kendi istedikleri taksitler halinde ödemek istediğimi defalarca iletmeme rağmen aracın satışını hızlandırmak için araba Bodrum'da muhafaza halindeyken İstanbul'a naklettiler. Paranın yarısının bir kısmından fazlasını peşinat olarak verip gerisini altını çiziyorum. ''kendi istedikleri taksit tutarları'' doğrultusunda ödemek istediğimi binlerce kez iletmeme rağmen hala banka kabul etmiyor deyip milleti kandırıyorlar. Bu işlerle ilgilenen avukatların hepsinin dediği tek şey tamamen kendi inisiyatifinde büronun. Alın teriyle aylarca çalışıp bir araba parası kadar para ödeyip üzerine sırf kredi gecikti diye arabanın değerinden yüksek parayı talep edecek kadar yardımcı olmayan bir kurum.

Ugur Ugur 4.690 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ugur28 Haziran 2018

    Firmaya ulaştım, firma hala tehditvari konuşmalarına ve dayatmalarına devam ediyor. 20.000 peşinat verim gerisini siz istediğiniz şekilde taksitlendirin dememe rağmen tüm borç kapanmadan arabanın yakalamasını kaldirmicaklarini söylüyorlar. Hayatımda bu kadar vicdansız bir kurum görmedim. Tüm sosyal medyada bu kurumda aynı duruma düşmüş insanlarla birlikte toplu şikayet yapacağız gerekirse sesimizi haber programlarında duyuracağız. Sözde kendilerine hukuk bürosu diyorlar.

  • Doğan Hukuk Bürosu (Üsküdar) Temsilcisi27 Haziran 2018

    Merhaba, Tarafınıza ulaşamadık.İcra takibinde olan dosyanızla ilgili 0216 6517884 olan irtibat numaramızdan bizimle iletişime geçmeniz rica olunur 0553*****81 olan numaranız geçici olarak kapanmış olup 0553*****48 olan telefon numaranız ise direkt meşgule düştüğü için size ulaşamadık. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları