29 Haziran 2018
Yorum Yap
#10612214

Doğan Hukuk Bürosu (İstanbul)  Vay Halimize!

Benim 3 tane aracımı Doğan Hukuk Bürosu buldu ve icradan sattı, mühim olan bu veya buna benzer kuruluşların yaptığı değil, ne yazık'ki sistem bunlara istedikleri gibi acımasızlığı yapmalarına izin vermesi, eğer kredi borcunuzu var ise gecikmeli ödüyor iseniz vay halinize! İnisiyatif tamamen bunların elinde! Niyetiniz ne kadar temiz olur ise olsun bunlardan pek de bir hayır gelmez, olabileceğin en kötüsü olur! İstanbul'un Tuzla'sına gider ve oradan satışa çıkar araçlarınız ve satılır alacaklı alacağının faizi ile 'nasıl bir faizlendirme olduğunu hiç anlamadım, anlama imkanımız da yok'alır ve geri de tekrardan ana para kadar borçlu kalırsınız! He bir de bunlar ihtiyacı olanlara burs veriyorlar hayır amaçlı:)

Çağlar Çağlar 4.743 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Çağlar30 Haziran 2018

    Evet doğan hukuk bürosu benim ile iletişime geçti ve olayın akışını anlattılar sağ olsunlar, olayın onlar ile bir alakasının olmadığını, onlarında emir kulu olduklarını ve özelikle kredi ye ihtiyaç duyduğumuzda bizi ayakta karşılayan çay ikramında bulunan özellikle garanti banka çalışanlarından dolayı kaynaklandığını anlattılar, amman diyorum kredi çekmeyin, bankalara bulaşmayın, kredi kartı kullanmayın, hafiften bir sallandığınız da en büyük darbeyi bankalardan yersiniz, alacaklarının çok fazlasını alırlar ve sizi iflasa sürükler ler bütün gayri menkullarınız'da gözleri vardır, tamamen modern kölelik, önümüzde ay değil yıllarınızı alırlar ama borcunuz asla bitmez! Ne yazık'ki bunlar olur iken yasalar hep onlardan yana olur! Saygılarımla

  • Doğan Hukuk Bürosu (Üsküdar) Temsilcisi29 Haziran 2018

    Merhaba, Konuyla ilgili Ç***** Bey ile görüşülmüş olup iş akışı hakkında bilgi verilmiştir. Öneri,talep ve şikayetlerinize daha hızlı dönüş yapılabilmesi için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları