17 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10803203

Doğan Hukuk Bürosu (İstanbul) Kim Koruyor?

Çok merak ediyorum, hukuk adına kurulan bu Doğan Hukuk Bürosu (İstanbul) neyin hukuk bürosu? Taksiti geciken aracımı banka buraya devretmiş. Uzlaşma yok, dayatmadan başka bir şey bilmeyen şehir eşkıyaları. İstanbul barosuna şikayet ettim ve tüm mağdurları bu şehir eşkıyalarını baroya şikayet etmeye davet ediyorum.
Tüm dijital mecrada bu firma ile ilgili şikayet kuyrukları oluşmuş. Kim koruyor bu eşkıyaları.

Ersin Ersin 4.934 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ersin19 Ağustos 2018

    35 ay taksiti siz mi ödediniz, ben ödedim malum Türkiye nin durumu ve ödemelerimizi zamanında tahsil edemeyişimizden ödememizde gecikmemiz olmuştur. Son uyarı yapılmamış ve alal acele araç icraya devredilmiş ve elimden haksız bir şekilde alınmıştır. Ayrıca doğan hukuk bürosu şehir eşkiyalığı yaparak beni dahada mağdur ederek hiçbir şekilde anlaşmaya vardamadan, arabayı birilerine peşkeş çekmek için beni mağdur etmiştir. Sizler eşkiyalığınızı kanunlara uydurarak benim gibi binlerce kişinin canını yakmanızın karşılıksız mı kalacağını sanıyorsunuz vatansızlar. Rabbim sizden bunun hesabını soracak ve belanızı emin olun bulacaksınız. Vergi rekotmeni olmanız çok para kazanıyor olmanız bile sizi yatağınızda huzurlu uyumanızı sağlamayacak. Nasıl benim canım yandı ise sizinde canınız yanıcak.

  • Doğan Hukuk Bürosu (Üsküdar) Temsilcisi18 Ağustos 2018

    Merhaba, Doğan hukuk bürosu olarak yapılan bütün işlemler yasal çerçeve içerisinde olup E**** Bey'e icra takibinde olan dosya hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Dosyanız tarafımıza gönderilmeden önce ilgili kurum, ödenmemiş taksitlerin ödenmesi ve ödeme planına sadık kalınması için sizinle irtibata geçmiş olup konu hakkında tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi yapmıştır. Bu süre zarfında ödeme yapılmadığından dosyanız yasal takibe devredilmiş ve icra takibine geçilmiştir. Öneri,talep ve şikayetlerinize daha hızlı dönüş yapılabilmesi için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, Doğan Hukuk Bürosu

Ziyaretçi Yorumları