Doğan Burda Dergi Kapı Duvar

Ekrem Ekrem20 Ocak 21:41

Elle dergisine 3 Ocak 2020 günü; https://www.dbabone.com/moda-kadin/elle adresindeki bağlantıdan 1 yıllık abone oldum. Abonelik ücreti kredi kartımdan derhal tahsil edildi.

Aradan 1 hafta geçtikten sonra, dergi gönderimi ile ilgili hiçbir iletişim olmayınca 10 Ocak günü İletişim Merkezini aradım, sistemlerinde aboneliğin görünmediğini ancak derhal inceleyeceklerini ve ilgili birimin benimle iletişime geçeceğini söylediler.

Beklememe rağmen bir gelişme ve arayan soran olmayınca, 14 Ocak günü tekrar İletişim Merkezini aradım, yine inceleyerek benimle iletişime geçeceklerini söylediler. Tahmin edeceğiniz üzere, arayan soran yok. Bu kadar saygısızlık ve umursamazlığın nedenini anlayabilmiş değilim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ekrem 22 Şubat 13:17

Pes, ki ne pes... Güya modern bir dergi... Kendi iç işleyişlerine ait çizelge yollayıp, doldurun gönderin diyorlar... Ne istediklerini anlasam... Ben de size kendi mesleğimin jargonu ile konuşayım isterseniz? Zahmet olmazsa paramı geri yollayın... Tarih belli, isim belli... O tarihte muhasebe kaydınızı kontrol edin, benim tarafımdan yapılan ödemeyi, karşılığında bir hizmet vermediğiniz için iade edin, bu kadar basit...

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler