Doğa Sigorta'dan Parça Tedarik Edilmiyor!

Onur Onur16 Mart 18:04

Aracıma arkadan başka bir araç vurması sonucu aracımın arka tamponu hasar aldı 21.02.2020 tarihinde 8619** numaralı hasar dosyası açıldı bugün (16.03.2020) Exper (a** s**) aracımın tamponu için 750 TL parça fiyatı ödeneceğini söyledi servisin bulduğu en ucuz tampon fiyatı 1200 bunu expere (a** s**) belirttiğimde 750 TL'den başka 1 TL ödenmeyeceğini söyleyip bağırmaya başladı ''neden bağırıyorsunuz'' dediğimde de ''anlaman için bağırıyorum dedi'' ve hiçbir çözüm yok aracım serviste yatıyor. Ailemde ve çevremde Doğa Sigorta'da bulunan poliçeleri iptal ettireceğim.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Onur 19 Mart 13:12

Kazada kırılan tampon reflektörünün tamir edilmeyeceğini, değişiminin de sağlanmayacağını öğrendim. İşi gücü bıraktım aracımın tamiri için uğraşıyorum. Eksperi aradığımda ise kendisini burada şikayet ettiğim için beni mahkemeye vereceğini söyledi Doğa Sigorta'da aracım tamir edilsin diye mahkemelik olunuyor bilginize.

profile-icon Onur 17 Mart 14:35

Tampon tedariği sağlandı. Doğa Sigorta durumu hızlıca çözdü.

Doğa Sigorta Logo Doğa Sigorta 17 Mart 14:03

Sayın İlgili, Konu dosya ile ilgili eksper ve araç sahibi ile görüşme sağlanmıştır. Aracın hasarlı kısmı olan arka tampon ile ilgili yaşanan mutabakatsızlık çözülmüş olup tarafımızdan tedariği yapılamayan arka tampon servis tarafından tedariği sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Doğa Sigorta Logo Doğa Sigorta 16 Mart 18:13

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili Müşteri ilişkileri yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız İçin 0850 8115100 çağrı merkezimizi 7/24 arayabilir ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. DOĞA SİGORTA A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler