Doğa Sigorta Mağduriyet Ve Sonuçlanamayan Dosya

Kadir Kadir19 Ekim 09:31

06.10.2020 tarihinde ve 971386 numaralı hasar dosyasına sahip olan kazada %100 haklı olarak kaza benim adıma sonuçlanmıştır. Karşı tarafın sigorta firması olan Doğa Sigorta bu tarihten itibaren ilgisiz alakasız bir tavır sergileyerek, fiyat teklif onayı beklenmektedir diyerek bizi mağdur etmektedir. 19.10.2020 tarihi ile hala fiyat teklifi onayı gelmemiş olup ne zaman gelecek konusunda belirsizlik devam etmektedir. Aracım hala kazalı bir durumda serviste beklemektedir. Nasıl bir anlayış içinde bir durum sergilediklerini kafam almış değil.

En kısa sürede işlemlerin hızlandırılmasını talep etmekteyim aksi takdirde gerekli mevkilere suç duyurusunda bulunulacaktır.

Buradan diğer arkadaşlara da sesleniyorum lütfen 5 10 TL ucuz olsun deyip bu tür firmalara sigorta kasko yaptırıp hem kendinizi hem de karşı tarafı mağdur etmeyiniz.

Cevaplar

Doğa Sigorta Logo Doğa Sigorta 20 Ekim 10:15

Sayın İlgili, Sizlerle iletişime geçilmiş olup, tarafınıza detaylı bilgi sözlü olarak aktarılmıştır. Saygılarımızla.

Doğa Sigorta Logo Doğa Sigorta 19 Ekim 09:32

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili Müşteri ilişkileri yetkilimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız İçin 0850 8115100 çağrı merkezimizi 7/24 arayabilir ya da [email protected] adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. DOĞA SİGORTA A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hatice 20 Ekim 22:50  

    Bizim araç Doğa Sigorta yüzünden 3 ay servisten kaldı ve beklemekten aracın tekerleri gitti ne parça gönderdiler ne de karşımızda muhatap bulduk çok geçmiş olsun doğa sigortayla çalışana da biz de dahil Allah sabir versin isiniz çok zor

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler