Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Doğa Sigorta Depremde Alicengiz Oyunları!

profile
10 Haziran
571

06.02.2023 tarihinde yaşanan depremde kiracısı olduğumuz bina hasar almamış olup, deprem sonrası çalışanlarımızın da kayıpları olmasından dolayı mağazamız korumasız kalmış ve insanlar mağaza camlarını kırarak içerideki ürünlerimizin % 80 ini götürmüşler.

İstanbul'dan yola çıkıp mağazamıza ulaştığımızda durumu fotoğraf ve videolarla kayıt altına akıp sigorta şirketimiz olan Doğa Sigorta’ya başvuruda bulunduk.

Ancak deprem zamanı sıra sıra yardım tırlarıyla gövde gösterisi yapan Doğa Sigorta hasarımızı ödemedi.

Bölgede bir çok sigorta şirketi yaşanan olayda deprem muafiyetlerini bile kaldırıp tam ödeme yapmışken, Doğa Sigorta böyle bir durumda müşterilerini mağdur etti.

Söz konusu firmaya karşı hukuki süreç başlattık ancak herkesinde durumdan haberdar olup kötü günde yanında olması gereken sigorta şirketini iyi seçmesi gerektiğini hatırlatmak istedik.

Gülümseten gıda şirketler gurubu

Doğa Sigorta Depremde Alicengiz Oyunları!
Doğa Sigorta Logo
10 Haziran 11:01
Doğa Sigorta Logo
03 Temmuz 14:32

Sayın İlgili, Sizlerle iletişime geçilmiş olup, tarafınıza detaylı bilgi sözlü olarak aktarılmıştır. Saygılarımızla.

Erdal
03 Temmuz 14:33

Herhangi bir çözüm sunulmamıştır.

Benzer Şikayetler

Doğa Sigorta Kaza Ödemesi Yapmıyor

profile
2 hafta önce
327

10 06 2023 günü işleme alınan ve 22 06 2023 günü yüzde yüz haklı bulunduğum Doğa Sigorta hasar dosya numarası 1709932 olan trafik kazası ile ilgili üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir ödemem ve aracım ile ilgili bir işlem yapılmadı. Servis sigorta şirketine sigorta şirketi expert s...

Doğa Sigorta Hasar Ödemesi Yapmıyor

profile
3 hafta önce
375

Doğa Sigorta'dan 08 04 2023 tarihinde hasara uğrayan 34 deu 778PLAKALI aracımıza açılmış olan 1679677 numaralı hasar dosyasından üzerinden yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen hasar ödemesi yapmamaktadır. Zorla ödeme günü almamıza rağmen, ödeme gününe kadar bekletip sonrada bize farklı IBAN numarası söyle...

1

Doğa Sigorta Ödeme Yapmıyor, Dürüst Bir Sigorta Şirketi Değil

profile
4 hafta önce
306

Televizyon ünitemin, televizyonumun üzerine düşmesi sonucu, mobilya ve televizyonum hasar gördü. Doğa Sigorta, hasar tespiti için evime eksper yönlendirdi. Gelen eksper, mobilya hasarının sigorta kapsam dışı olduğunu ancak televizyonumda oluşan hasarın karşılanacağını, hasar gören televizyonum için ...

Doğa Sigorta Ödeme Yapmıyor, Dürüst Bir Sigorta Şirketi Değil
Doğa Sigorta Ödeme Yapmıyor, Dürüst Bir Sigorta Şirketi Değil

Doğa Sigorta A. S. Ödeme Yapmıyor

profile
4 hafta önce
352

Doğa Sigorta a. Ş. Den iş yeri sigortası yaptırdım. Hasar oluşma tarihi 19.04.2023 olmasına rağmen 4 ay süre geçti hala sonuçlandırmadılar. Müşteri hizmetleri sadece oyalama politikası uyguluyor dosyanız inceleniyor vs. Anladım ki bu şirket müşterilerini mağdur etmekte ustalaşmış amaçlarının ödenece...

Doğa Sigorta 02.06.2023 Sigorta Sonuçlanması

profile
23 Ağustos
237

Ben 06.02.2023 depreminde evim ağır hasar aldı ve geçen ay yıkıldı bu konuda 1728975 numaralı dosyanın bir an önce sonuçlanmasını beklemekteyiz. Hayat pahalılığı ve her geçen gün artan fiyatlardan dolayı mağdur durumdayız dosyanın sonuçlanmasını beklemekteyiz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Doğa Sigorta Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 29 sn
Benzer Şikayet Yaz