18 Ekim 2016 #6718348

Doğa Sigorta 1.5 Aydır Arabayı Serviste Bekletti!

Aracımı hayatımın hatasını yaparak Garajyeri.com üzerinden kiraya verdim. Bu firma da Doğa Sigorta ile çalışıyormuş. Aslında Doğa Sigortayı duyunca içime kurt düşmüştü. Fakat Garajyeri.com yetkililerine güvenmiştim beni mağdur etmezler diye. Yanılmışım maalesef. Neyse benim aracım kirada kaza yaptı ve anlaşmalı servisleri olan Bosch car Yasa Otomotiv'e çekildi.


Tam 90 gündür far ve tamponun onarılması veya değiştirmesi onayı gelmediğinden aracım serviste bekliyor. Servisi arıyorum ekspere, eksper sigorta merkezine, sigorta merkezi ekspere suç atıyor ama mağdur olan benim. Bayram dönüşü bıraktığım arabam hala teslim edilecek. Tebrikler Doğa Sigorta yaptın yine yapacağını!

Resul 969 Okunma

Cevaplar

  • Resul21 Ekim 2016

    Tüm bunlar için 1 ay süre normal diyorsunuz yani:) Tebrikler doğa sigorta allah'tan aracım pert olmadı herhalde 3-3.5 yıl gibi bir sürede sonuclanirdi. Arabamı teslim edince daha sizin kapınızın önünde geçersem namert olayım.

  • Doğa Sigorta Temsilcisi21 Ekim 2016

    Merhaba; Söz konusu dosyanın hasar tarihi 10.09.2016 dır ihbar şirketimize 19.09.2016 tarihinde ulaşmıştır. Dosya için atanmış olan eksperimizin yapmış olduğu incelemeler sonucu onarım onayı için tarafımıza dönüş yapmış olup konu dosyanın onarımının başlatılması ve gereken işlemlerin ivedi yapılması için bilgi verilmiştir. Şuanda araç için Tedarik işlemleri yapılmış olup ,onarım başlatılmıştır. Servisten onarım sonrası fatura beklenmektedir. saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön