09 Eylül 2016

Mağdur Etmek Doğa Kolejinin Doğasında Var!

Bahçelievler Doğa Kolejinde erken kayıt yaptırdığım kızımın kaydını "eğitim kalitesizliği" nedeniyle almak istedim. Henüz hizmet almadan yaptığım kayıt ücretinden % 10 kesileceği ve kayıt paramı aylarca işletip "belki ödeyeceği" bir ticarethane. Onlar için çok önemli olmayan, sıradan bir veliyim. Bizler çalışan olarak her ayı nasıl denk düşüreceğimizi düşünürken maalesef onların canı ne zaman isterse ödememizi % 10 kesinti yaparak ödemeyi belki yapacaklar. Belki...


Şikayetçiyim.

Gül 4.682 Okunma

Cevaplar

  • Gül19 Eylül 2016

    Sn. Yetkili, sitenizdeki tüm şikayetler için cevaben "yukarıdaki mesajı" görüyorum. Size hak veriyorum çünkü ancak iletmekle ve yayınlamakla sorumlusunuz ve gereğini yatınız. Teşekkür ederim. İnanın şikayeti ilettiğiniz halde çözüm bulunmuyor. Aynı sorunu üretmeye ve mağdur etmeye devam ediliyor. Doğalarında mağdur etmek var çünkü.

  • Doğa Koleji Temsilcisi19 Eylül 2016

    Sayın Gül A. Şikayetiniz konu ile alakalı yetkili birimlere iletilmiştir. Bilginize

  • Gül08 Eylül 2016

    % 10 kesintiyi yapan zihniyet haram yemekten hiç korkmuyor mu merak ediyorum. Babasız bir kızın ağzından kesilen ücretle ne kadar süre varlığını sürdürebilir takdiri önce Allah'a sonra size bırakıyorum. Basit bir ücret için bize yaşattığınız bu stres için de sizi asla affetmeyeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön