11 Temmuz
#12254309

Doğa Koleji'nden Peşinen Ödediğimizi Geri Alamıyoruz

Manisa Doğa Koleji2ne 2019 Ocak ayında 2019-2020 öğretim yılında öğrenim görmesi için kayıt yaptırdığımız öğrencimizin, 2019 Şubat ayında kayıt iptalini isteyerek paramızın geri ödenmesini talep ettik. %10'luk payı ödenmemek üzere kayıt iptalini gerçekleştireceklerini söylediler. Biz öğrencimizin okula ismen kaydından sonra zaten bir sonraki öğretim dönemine kayıtlandığı için, herhangi bir ders, sınav veya etüde kalmadığını dolayısıyla ödediğimiz ücretin onlara helal olmadığını, bu ücret karşılığında herhangi bir mal veya hizmet almadığımızı söyleyerek kendileri evrakları geciktirerek nisan ayında işleme almışlar.


Üstelik Doğa Kolejini art arda telefon ile aramalarımızda Kolej marşını dinlettirdikleri, telefonları açılmasına rağmen derhal kapatma tuşuna basılarak kapandığı durumlarla karşılaştık. Yine yılmadan aramalarımda genellikle 15-20 dakika sonrasında telefonu açıp nihayet bir muhatap bulabildiğimizde önce mayıs ayı, haziran ayı, bayramdan sonra, temmuz başında ve son olarak ta temmuz sonunda ödemeniz yapılacaktır denildi.


Halen alın teriyle binbir zorluklarla kazandığımız, çocuklarımız için sermaye yaptığımız paramızı geri alamadık. İnsanları zor duruma sokuyorlar. Ödememizin yapılmasını istiyoruz.

Ali Ali 1.826 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ali12 Temmuz

    İlgili birime aylardır iletimi biz zaten yapıyoruz. Sizden bu otomatik mesaj dışında somut geri dönüş bekliyoruz. Üzerinde hakkımız olanı yani zorluklarla kazandığımız paramızı geri istiyoruz.

  • Doğa Koleji Temsilcisi12 Temmuz

    Sayın Ali K., Bildirdiğiniz konu ilgili birime iletilmiştir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları