08 Şubat 2014 #2267250

Doğa Koleji Para İadesini Yapmıyor!

Kayıt esnasında ve daha önceki görüşmelerimizde ve bana verilen Kayseri Doğa Koleji Tanıtım broşürlerinde anlatılan ve yapılacak olan çoğu konuları yerine getirmediler. Mesela öğrencilerin sınıfları seviyelerine göre ayarlanacağı, bazı derslerin yabancı öğretmenler tarafında verileceği, Apple sınıflarının olacağı,daha birçok teknolojik ve sosyal imkanların olacağı yine öğretmenlerin oxfortta eğitim aldıkları gibi daha birçok şey söylediler.


Hiçbiri gerçekleşmedi. Çocuğum İngilizce bilmiyor. Bir dönem boyunca bilenlerle beraber 2. sınıf İngilizcesi aldı. Bazı sağlık nedenleri ve okulun bu tutumundan dolayı çocuğumu okuldan aldım. Parayı peşin ödedim şimdi ise geri kalanı parayı alamıyorum.

Hikmet 4.538 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet05 Ağustos 2015

    Yazıklar olsun Doğa Koleji size, okul inşaat halindeyken tanıtım ofisinizde okul şöyle okul böyle şöyle eğitim veriyoruz, öğrencilere şu imkanları sunuyoruz... yalan hepsi yalan... . Sonra utanmadan söyleyin ki "Okulu beğenerek kayıt yaptırdınız"... . Ben bana anlatılan okulu sevdim, inşaat bitip, okul eğitime açılınca bana anlatılan hiçbir şey aynı olmadı. Nasıl beğenmek bu... Aldığınız paralar sizlere haram, zEHİR zıkkım Olsun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön