06 Eylül
#12560181

Doğa Koleji Kayıt İptali

Okulların açılmasına bir hafta kala Ankara Eryaman okulunuzun ilkokul bölümünde öğretmenlerin istifa etmesi nedeniyle kızımın sınıfına hoca aramaya başlayıp 63 yaşında emekli bir bayan getirdiler. Biz tüm veliler tepki koyunca ertesi gün 55 yaşında emekli bir bey getirdiler. Baktım ki olmayacak 2019-2020 dönemi için erken kayıt yaptırdığım kızımın kaydını iptal ettirdim. Bu seferde paranızı almanızın garantisi yok dediler. Öğrendik ki tüm hocalar maaş alamadıkları için iş bırakmışlar, sıra bize gelmezmiş. Ben de hemen noterden ihtar çektim 10 gün bekleyip ödeme yapılmazsa mahkeme süreci ve icra işlemi başlatacağım. Peşin ödediğim ücreti alamazsınız ne demek?
Siz eğitim kurumu değil misiniz? Örnek olmanız lazımken tehdit ediyorsunuz.

Hakan Hakan 3.303 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hakan10 Eylül

    Forumdaki tüm şikayetlerin altında 'Doğa Koleji Temsilcisi' diye bir bölüm var ve firmanın tüm şikayetlere cevabı standart. İlgili birime iletilmiştir yazıp geçiştirme taktiği uyguluyor. Doğa Koleji ciddiyetiniz ve güvenilirliğiniz buradan bile anlaşılıyor. Hala benden 9 ay önce peşin aldığınız ödemeyi bekliyorum. Merkezinize çok zorda olsa ulaştım 40-45 gün gibi bir ifade kullanıldı. Bu süreyi kim belirledi, sözleşmede böyle bir süre yok. Burası hukuk devleti muz cumhuriyeti değil. Siz okul musunuz, tefeci mi, yağmacı mı, siz nasıl insanlarsınız. Şimdi altına yine yazacaksınız Şikayetiniz ilgili birime iletilmiştir diye, bende sizi ilgili yere allahıma havale edip hakkımı helal etmiyorum.

  • Doğa Koleji Temsilcisi09 Eylül

    Sayın Hakan G. Bildirdiğiniz konu ilgili birime iletilmiştir. Saygılarımızla

  • Hakan06 Eylül

    İptal başvurumun neticesi ve ödeme için bilgi alma için 4443642 numaralı telefonu aradım. Bana 0.216 5479000 numaradan dahili 1174 ve 1177 ile görüşmem söylendi. Tam 3 saat boyunca aradım. Telefonları açmıyorlar. Operatöre aktarıyorum deyip 5 dakika bekletip sonra arayın diyerek hat kapanıyor. Ödeme sormanıza izin dahi vermiyorlar. Çok yazık. Kurumsal bir firmaya yakışıyor mu? Siz eğitimcisiniz böyle mi örnek olacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları