07 Eylül
#12564567

Doğa Koleji Ana Sınıfı Kitaplar, Kıyafetler, Servis Sorunu

Yeni tanışacağımız Doğa Koleji'ne önceki gün kayıt olduk
bir dizi saçmalıklarla karşılaştık ve abisi gibi keşke paraya bakmayıp ışık anaokuluna yazdırsaydık pişmanlığı içindeyiz.


Kitaplar 2400 TL civarı tutuyormuş aradılar. Tamam dedik 2000'i bir çekin kalan 400'ü de aynı karttan çekin dedik olmaz dediler. Kitaplar tamam kırtasiyede eksiltme yapalım dedik olmaz dediler. Peki kredi kartından bir kerede 2400 TL çekilecek paramız yok dedik telefonu kapadılar.


Kıyafetler konusunda ise kıyafetsiz okula alınmayacağını ve kıyafetleri tüm Doğa Koleji'ni gezerek toplamamız gerektiğini belirttiler. 4 Kolej gezdik parça parça bir şeyler bulduk fakat bir katalog olmaması ve bulunan şeylerin alınması ve temin edilemiyor olması sipariş alınmaması oldukça kötü karışıklık. Bu kadar profesyonel altyapı kuran bir kurumun işleyişte böyle büyük hatalar yapacak personellere sahip olması bizi henüz okul başlamadan endişelendirdi.


Bulunduğumuz yerden servis 2788 TL tutuyor tek çekim 3990 TL kredi karttansa 4309 TL ödememiz gerektiğini belirttiler bu anlamda da Tavan fiyatı 2788 olan servis için %40 fazla ücret talep ediyorlar.

Hakan Hakan 5.087 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Hakan2 g

  Arayan soran ilgilenen olmadı tek tesellimiz sınıf öğretmenlerimizin çok iyi oluşu, gerisi teferruat ve deneyimledikçe tecrübe kazanıyoruz. Normali tecrübe kazanılmış iyileştirmeler uygulanmış hizmetleri ödemek satın almaktır fakat biz bu ülkede deneyimledikten sonra tecrübe kazanıyoruz ve "Haklısın ama alacağın yok" deniyor. Konu kapanmıştır iyi bir eğitim yılı dilerim.

 • Hakan4 g

  Bugün rekabet kuruluna (çünkü kitapları ve defterleri sadece biz veriyoruz diyemezler diye düşünüyoruz) ve meb (telefon 147) e başvurma kararı aldık. 147 yi aradığımızda özel okulların iç işleyişe göre bazı değişiklikler yapabildiklerini belirtip okula meb üzerinden bizim adımıza bir başvuru iletebileceklerini belirttiler bir dilekçe çevrim içi olarak hazırladık. 3 gün içinde sonuçlanacakmış, Sonraki adımda kitapları sadece kendileri fiyatları belirtmeden ve velileri alternatiflerini bulmaya yönlendirmeden kendileri sağlayabiliyorlar mı rekabet kuruluna danışacağız. Hakkımızın takipçisi olacağız; Hayırlısı...

 • Hakan11 Eylül

  Henüz bir gelişme yok okulumuza gidip geliyoruz kitaplarımız yok, kitaplarımız için 2000 TL ayrı 400 TL ayrı olmak üzere aynı gün iki parça ödeme hala kabul edilmiş değil buna, kırtasiye eksilterek 2000 e fiyatı düşürme talebimiz olumsuz karşılandı, buna müteakip okul başladı henüz servis ile ilgili gelişme yok ve yukarıda söz ettiğim servis ücretinin yüksekliğinin yanında henüz oryantasyon süreci denildi okula biz götürüp getiriyoruz servis bir hafta eksik hizmet verecek Oryantasyon bildiğim kadarı ile okullar başlamadan yapılır herkes öyle yapmış. Acaba okullar kapandıktan bir hafta daha geç mi kapatacaklar okulu? Bunun dışında okulumuzdan öğretmenlerimizden çok memnunuz. Yukarıdaki pürüzler hariç tavsiye ederim pürüzlerin de giderileceğini umuyorum.

 • Doğa Koleji Temsilcisi10 Eylül

  Sayın Hakan K. Bildirdiğiniz konu ilgili birime iletilmiştir. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler