06 Nisan 2015

Doğa Koleji Ücret İadesi Yapmıyor!

Oğlumun okuldan kaynaklanan sağlık sebebi ile 28 Şubat 2015 de naklini başka okula almak zorunda kaldım. Aynı tarihte gerekli rapor ve yazıları okul genel müdürlük ve asist eğitim kurumlarına kargo ile gönderdim. Alındı makbuzları bende mevcut. Ücretin kalan kısmının iadesi için Doğa Koleji iletişim merkezi ve Asist Eğitim kurumları muhasebe servisi ile halkla ilişkiler merkezini aradım. Bir aydan fazla zaman olmasına rağmen ücret iadesi yapmadılar.

Macit 9.190 Okunma

Cevaplar

 • Macit26 Temmuz 2015

  Doğa halkla ilişkilerden Sümeyra Hanım. Hastane raporu istemişti. Raporu kendilerine gönderdim. Aradan 3 ay geçti. Defalarca aradım. Telefona çıkmadı izinli v. b. Dediler. Size dönüş yapacak dediler. Ancak ne dönüş ne de arayan oldu. Eksik ödemeyi de tamamlamadılar. Eğer iki haftalık süre içerisinde de tarafıma yapılan noksan ödeme tamamlanmazsa hem ticar hem idari hem de tazminat talebi ile yasal işlem için gerekenleri yapacağım. Beni hep yönetim kurulu toplantısını bekliyoruz diye oyaladılar. Ciddiyetleri de yok. Parayı hemen alıyorlar. Geri ödemede ise karşınıza duvar örüyorlar.

 • Macit28 Mayıs 2015

  Hala sorun çözülmemiş olup ilgili kişi olan Sümeyra Hanım. Da telefonlarıma çıkmamakta sadece ''süreç devam etmekte olup yönetim kurulu toplantısı beklenmektedir. ''denmektedir. İki aydan fazla süre geçmiş, noksan para iadesi hala çözülmemiştir.

 • Macit10 Mayıs 2015

  Ücret iadesindeki eksik ödeme konusundaki sıkıntı giderilmemiştir. Konu ile ilgilenen Sümeyra hanıma yapılan ödemedeki haksız (m:e:b. Lığı mevzuatına ve yasalara aykırı) mail de atılmış, telefonla da bilgi verilmiş olmasına karşın (herhangi bir evrak eksikliği yoktur.) yönetim kurulu toplantısı yapılmadığı gerekçe gösterilerek eksik yapılan ödeme henüz tarafıma gönderilmemiştir.

 • Macit09 Nisan 2015

  yazılı talebimin alındığının üzerinden 36 gün geçmesine rağmen aranmadım. iletişim kurulmadı. en kısa süre ne kadar sürecek. Doğa Koleji bunun yerine ''... günü çözümlenecektir. '' dese daha net olurdu. cevap muğlak olup benim defalarca olduğu gibi çağrı merkezini aramam ve bu merkezde ''tüm uzmanlarımız diğer velilerle görüşüyor hatta kalınız... '' anonslarını mı dinlememi arzuluyorlar.

 • Doğa Koleji Temsilcisi06 Nisan 2015

  Sayın Macit Mete, Konu ile ilgili talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, Veli İletişim Merkezimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek talebiniz ile ilgili yardımcı olacaktır. Her türlü soru ve önerinizi http://www.dogakoleji.com/tr/bize-ulasin adresinden ya da 444 36 42 nolu çağrı merkezimizden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Doğa Koleji

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön