Doğa Koleji Okulu Veli Yönetiyor!

Selda M. |

Beykent Doğa Koleji'nde bulunan kızımın okul müdürü M.A.K. beyefendinin görevinden alınmasını şiddetle kınıyorum M. bey çocuklarımız için baba, abi, arkadaş, en son müdürdü çocuklarımız hep kucağındaydı ilgiliydi, sorun çözme odaklıydı çok şükür kendisiyle hiçbir sorunumuz yok sorun çözme odaklı derken malum çocuklarımız çok küçük ve 1. sınıf ağlamalar oluyordu M. bey bunlara müsaade etmezdi. Biz kendisine melek derdik yazık ki kendini bilmez birkaç veli yüzünden haksız yere melek müdürümüz M. A. K. bey okulumuzdan ayrıldı. Doğa Koleji genel merkez uzaktan yönetemezsiniz.Tamamen sorunlu ve bizlere yazık oldu müdürümüzü geri istiyoruz.

Etiketler :

Yönetim - Sekreterya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda M.
  14 Nisan
  18:56

  Hep aynı cevap çözüm yok neyin geri dönüşümünü yapacaksınız dönün hemen o zaman okul kapanacak müdürümüzü istiyoruz biz başka müdür göndermekle olmuyor öyle bildiğinizi yapıyorsunuz okul kapanacak 2 ay kaldı ne zaman tanıyacak müdür bizi tanışmak için bir program yapar o incelik kendisinde yok bunlara hiç gerek yok 2 ay kaldı 2 ay müdürümüze destek yapılacakmış başka bir doğada bizlerin verdiği parayı düşünüyormuşsunuz yazık çok düşündüğünüz belli velileri madem destek alacaktı emin değilsiniz mehmet ali beyden başak şehir doğa ya neden alıyorsunuz artık güvenmiyoruz size ilgilenmiyorsunuz.

 • 14 Nisan
  10:31

  Sayın Muslu,

  Konu ile ilgili talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, Veli İletişim Merkezimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek talebiniz ile ilgili yardımcı olacaktır.
  Her türlü soru ve önerinizi http://www.dogakoleji.com/tr/bize-ulasin adresinden ya da 444 36 42 nolu çağrı merkezimizden bize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Doğa Koleji