08 Şubat 2016

Doğa Koleji Oğlum Artık Bu Okulda Okumuyor Ama Okul Hala Para Çekiyor!

Doğa Koleji (Bostancı Kampüsü) ile Kasım ayı içinde - sömestr ortasında- olaylı ve sorunlu şekilde ayrıldık. Aylarca servis şirketi İlkem Turizm'e ödediğimiz parayı geri almaya çalıştık. Neyse ki bu süreç geride kaldı ve paramız kartımıza yattı. Ne var ki Finansbank'ta Doğa Koleji ödemeleri için açtığımız km hesabını yoğunluk nedeniyle gidip kapatamadığımız için başka bir sorunla başbaşayız.

Oğlum orada okumamasına rağmen Doğa Koleji hesaptan para çekmiş. Sonra farkına varıp geri ödemiş ama bu çekimler hala devam ediyor. Az önce bankadan bana bir mesaj geldi. Borcunuzu ödeyin diye. Bostancı Doğa Koleji muhasebesinin sorumlusu telefonlara çıkmıyor. İki hafta önce telefonda konuştuk ve çözdük zannettiğim sorun yine çıktı. Hesabı gidip otomatik ödemeye kapattım. Ama hala mesajlar geliyor. Bu gidişle haksız yere hesabımdan para çeken okulu mahkemeye vermem gerekecek.

Ebru 7.963 Okunma

Cevaplar

  • Ebru09 Şubat 2016

    Bu para dün yatacak demiştiniz. Şu an yapılmadığı bilgisini alıyorum. Bu ne biçim iş koskoca Doğa Koleji 411 TL çıkarıp veremiyor mu haksız tahsil ettiği ödemenin faizi olarak?

  • Ebru09 Şubat 2016

    Sayenizde bankadan aşağıdaki gibi bir yazı geldi. Hayatımda ilk kez böyle bir yazı aldım; bana bu süreçte yaşattıklarınızdan dolayı sizi her gördüğüm müstakbel veliye şikayet edip tüm detayı ile anlatmayı görev bildim. Sizinki okul değil ticarethane... Subject: 05.02.2016 tarihli Ek Hesap Ödemeniz Sayın altıntepe şubesinde bulunan Ek hesabınızın tahakkuk tarihi itibariyle minimum ödenmesi gereken tutar 411 TL olup; 3 gün geçmesine rağmen ödenmediği görülmektedir. Durumu bilgilerinize sunar, vadesi geçmiş borç tutarının ödenmesini rica ederiz. Hesap Bilgileri; Şube Adı : ALTINTEPE Hesap No : xxxx

  • Doğa Koleji Temsilcisi08 Şubat 2016

    Sayın Ebru T., İlgili birim ile görüşülerek bildirdiğiniz konuya istinaden iade işlemi yapılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön