13 Mayıs 2016

Doğa Koleji Eğitim Değil, Dertleri Ticaret!

Çocuğum 2 yıldır bu okulda okuyor. Kayıt sırasında size de cazip fiyatlar sunup, sonrasındaki yıllar için enflasyon oranında zam göreceğiniz söylenecektir ama asılsız. MEB yönetmeliğinde enflasyon + 5 maksimum dendiği için her seferinde bunu yapıyorlar. Özetle iki yılda %26 zam gördük. Bunu yönetimle paylaştığımızda herkese aynı şeyi yapıyoruz kusura bakmayın dediler.
Halbuki MEB üst tavanı belirlemiş.

Eğitimi de vasat, eğitim değil ticaret dertleri. Zaten her yerde mantar gibi çoğalmalarının nedeni de bu. İlk kayıt sırasında muhatap olduğunuz kişiler de prim usulü çalışan pazarlamacılar. O yüzden size her türlü yalanı söylüyorlar. Asılsız beyanı okul da kabul ediyor ve bir şey yapamayız diyorlar. Benim okuldan talebim; artışın enflasyon oranında yapılması. Bundan doğal birşey var mı? Üstelik taahhüt edilen de buydu. Şimdi yeni okul araştırıyoruz.

Gürkan 9.152 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan'ın Teşekkür Mesajı17 Mayıs 2016

    Okul müdürü beyefendiye teşekkür ederim.

  • Gürkan 17 Mayıs 2016

    Bu şikayeti oluşturduktan bir gün sonra okul müdürü tarafından görüşme için davet edildim. Uzun ve güzel bir sohbetten sonra müdür beyin samimiyetine güvenerek ikna oldum. Talebim konusunda hak verilmiş olması da beni rahatlattı. Özellikle müdür beye teşekkür ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön