16 Temmuz 2016

Doğa Koleji Çamlıca Kampüsü İptal İşleminin Peşinatını Geri Vermiyor.

Doğa Kolejinden davet ve tanıtım bilgisi alarak 30/04/2016 da Çamlıca kampüslerine ziyarete gittim, çocuğum bu yıl anaokuluna başlayacaktı ve okul arayışımız vardı. Okulu beğenmeme karşın çocuğum için anaokulu ya da ilkokul başlangıcında karar verememiştim bana anaokulu fiyatından giriş yapabileceğimizi ve bugüne özel fiyat olduğunu bildirerek peşinat vermemi istediler. Üzerine bas basa herhangi bir iptal olma durumunda peşinatı mı geri alır mıyım soruma kesinlikle iade edilecektir diye teyit aldım. İşlem bittiğinde tarafıma form imzalatıldı ve kopyası verilmedi. Eşimle çocuğum bu yıl mevcut kreşinde devam etmesine ve okula bir yıl sonra başlamasına karar verdik kurumu aradım ve gittim dilekçe doldurdum benden kayıt tutarı toplamı %10 kesinti yapılacağını bildirdiler 17.450 TL'ye anlaşmış ve 1.500 TL peşinat vermiştim bu durumda benden üzerine 245 TL istediler.

Güray 7.644 Okunma

Cevaplar

 • Güray08 Şubat 2017

  Merhaba sorunum henü çözülmedi mağdur olduk hiç kimse kale alıp aramadı bile hakkımızı sosyal medya ve mahkemelerde arayacağız.

 • Güray08 Aralık 2016

  Merhaba henüz dönüş olmadı konuyu artık yasal sürece taşıyacağım ve sosyal medya kanallarından bu durumu sirküle edeceğim zaten Sitede de bir çok olumsuz yorum ve iade konusu mevcut. Acil bigilerinizi bekliyorum Guray Uludag 0532 270 36 72

 • Güray07 Aralık 2016

  Merhaba, 4 ay geçmesine rağmen henüz sorunum çözülmedi ve aranmadım gerkli yasal süreci başlatacağım. Tüm sosyal medyadan arkadaş çevreme durumu bildirip Doğa kolejlerin uzak durun diye bildirimler yapacağım.

 • Güray23 Ağustos 2016

  Sorunum veli destek birimine gönderildiği söylendi aranacaktım 2 hafta geçti arayan yok gerçekten çok ciddiyetsiz bir kuruluş insanları oyalamaya odaklanmışlar not bırakıyorum ilgilenmiyorlar dahi.

 • Güray03 Ağustos 2016

  Sorunum çözülmüyor! Avukatıma başvurmak zorunda kalacağım.

 • Güray03 Ağustos 2016

  2 hafta geçmesine rağmen insan ilişkileri yöneticisi Mustafa bey telefonlarıma çıkmıyor not bırakıyorum dönüş yapmıyor.

 • Doğa Koleji Temsilcisi20 Temmuz 2016

  Sayın Güray Uludağ Şikayetiniz konu ile ilgili gerekli birimlere iletildi. Bilginize

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön