Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Doedo.com

Şikayet Yaz
Şikayetler
4 Şikayet (Son 1 yıl)
Doedo.com
Şikayet Yaz

Doedo.com Şikayet Etme

profile
Erol
24 Ocak
1.007

Doedo şikayet etme sebebim çocuklara kötü örnek olma ve gibi şeyler ama siteyi kapatırsanız iyi olur. Kötü örnek oluyor çocuklar yetişkinler sapık oluyor ve örnek çocukların rüyalarına sapıkça şeyler giriyor az önce de dediğim gibi kötü örnek.

Doedo.com Üyelik Ücreti İle İlgili Sorun

profile
Orhan
07 Kasım 2023
51.655

Ben Doedo üye olmuşum diye benden para istiyorlar. Benim hiç haberim yok, bunun için ne yapmalıyım? Bilen var mı? Yoksa haciz gelecekmiş hep yalan söylüyor. Neymiş, uzlaşmaya gelirsen 37.124 yerine 3.850 ile kapatalım.

Doedo.com Yasadışı Başvuru Kaydı Silinmediği İçin 43.000TL Adli Para Cezası

profile
Mehmet
21 Eylül 2023
81.762

Yasal son ihtar: sn. Müşteki, bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle Doeda.com pornografik sitesinden yapılan yasadışı başvuru kaydı silinmediği için 43.000TL adli para cezanız bulunmaktadır. Bugün ev ve iş yeri adreslerinize tebligat çıkışı yapılacaktır. Dosyanızı bugün 12.402TL üzerinden ka...

Doedo.com Üyelik Yaptığımı İddia Edip Para İstiyor

profile
İsmail
09 Ağustos 2023
65.731

Doedo sitesine üyeymişim jigolo olmuşum. Benden üyeliğimi iptal etmediğim için para istiyorlar. Siteyi bile bilmem. Bu nasıl iştir bu konu hakkında yardım istiyorum. Para ödeme falan yapmam. Dava açacağım. Herhangi bir üyelik yapmadım.

Toplam 4 Şikayet

Marka Profili

Doedo.com bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Doedo.com henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.