Doctorem ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Hatice sonuçtan hiç memnun değil

Faydasını Göremedim

35.509
Hatice
Hatice 27 Ocak 2022 18:51
Faydasını Göremedim

25 gün boyunca kullandım hiçbir faydasını göremedim. Bantlar bitti param ® gitti kilolarım kaldı. Duraksama dönemindeyim ve bu dönemde kullandım bantları bir işe yaramıyor. Yanında diyet ve spor ile birlikte kullandım. Bunu da belirteyim. 13 kilo verdim daha sonra bu bantlara başladım duraksama döneminde destek olsun diye ancak hiçbir faydasını göremedim.

Benzer Şikayetler

profile
7.433
06 Nisan

Doctorem Anlaşmazlığı

Doctorem para kazanacaksın şöyle böyle üye yapacaksın diye soktular beni zorla üye olmam için 350 liraya ürün sattılar siparişi iptal ettim ürünü almadım ama paramı geri iade etmediler cevap da vermiyorlar ürünlerin işe yaramadığını söyleyen de bir sürü insana şahit oldum.

profile
8.151
28 Mart

Doctorem İnanılmaz Baş Ağrısı Yaptı

Epifiss Plus'u aldım, yapıştırdım. Yarım saat sonra inanılmaz bir baş ağrısı, ağzımda kötü bir tat, şah damarım hızlanmaya, tansiyonum düşmeye başladı. Hemen söktüm ve kalan paketi çöpe attım. Ürün nane esanslıymış, sanırım Bengay gibi yakmaya başladı ve inanılmaz bir tahriş yaptı. Kesinlikle almanı...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

11 Yorum

Mustafa
Mustafa
 

Merhaba Ben Doctorem İnternational De Distribütör' üm şikayetiniz için üzüldüm açıkçası ürün kullanım şekli ile ilgili bir problem olabilir mi ürün kullanımından önce ve sonra değerlerinizi ölçtürdünüz mü ya da bu konuyu ürünü almış olduğunuz distribütör İle görüştünüz mü? Sağlıklı Günler Dilerim.

Emine
Emine
 

İlk yorumda ürünler bitti hiçbir işe yaramadı demişsiniz, başka bir yorumda elimde hala ürünler duruyor yazmışsınız. 🤔 Öncelikle ürünlerin sihirli bir değnek olmadığını, bununla birlikte düzenli ve doğru kullandığınızdan emin olmalısınız sanırım.

Hatice
Hatice
 

Emine hanım siz muhtemelen bu ürünlerin satışını yapıyorsunuz kusura bakmayın. 6 paket alıp ürünleri 1 ayda bitirebilen varsa helal olsun 👏 Ben rahatsız olduğumu dile getirdim ve işe yaramadı benim için buraya yorum yazdım sürekli farklı kişiler tarafından saçma sapan yazılan yorumlarda olsa bu yorumumu kaldırmayacağım. Vita Plus bandından memnun olduğumu yazdım neden kimse ona bir şey yazmıyor acaba?

İlknur
İlknur
 

Ben tam 9 kilo verdim üstelik Body Plus IDA kullandım. Muhteşem ürünler. Sizin ciddiyetinize açıkçası inanasım gelmiyor.

Hatice
Hatice
 

Hanımefendi ben memnun olmadığımı belirttim elimde ürünler hala duruyor dilerseniz size göndereyim kullanın

Emine
Emine
 

Kiloya 3tk8ai var mı bilmem ama gerecek hasta deyilmissiniz bence ben mağazacıyım ayakta çalışmak zorundayım ama çok faydasını gördüm ayak ağrılarına dinlenme ve enerji konusunda çok etkili ayrıca bel fıtığı olan abimiz kullanıyor bir yıldır dünyam deyişti diyor çok dua ediyor

Barış
Barış
 

Merhaba fıtık için hangisi

Hatice
Hatice
 

Ben zaten hasta değilim okuduğunuzu anlasanız bu yorumu yapmazsınız iyi günler

Huseyin
Huseyin
 

Hatice hanim hangi bayiden aldınız ürünleri ve doğru bir şekilde kullandinizmi keşke kullanmadan önce ve kullandıktan sonraki degerlerinizide atsaydınız

Hatice
Hatice
 

Teşekkürler gerekli kontrolleri doktor yaptı ancak benim için uygun olmadığı kanaatindeyim iyi çalışmalar

Selahattin
Selahattin
 

Merhaba, ürünlerin kilo verdirmekten ziyade kontrol konusunda destek olduğunu belirtmek isterim. Aynı zamanda duraksama döneminde iseniz yedikleriniz ve yeme düzeninizle alakalı bir problem var demektir. Bir çok insan kilo vermeyi aç kalmakla karıştırıyor. Şahsen kilo vermek isteyenler için kullanmaya başlamadan önce kişiyi analiz ediyor ve doğru beslenme programı oluşturuyoruz. Thin Plus ise size bu süreçte destek oluyor. Ayrıca Body Plus'ın vitamin içerikli olduğunu ve vitaminlerin iştah artışı konusunda etkili olduğunu göz ardı etmeyelim. Siz baştan hata yapıp yanlış kombin seçmişsiniz. Eğer desteğe ihtiyacınız var ise (Hem faydasını görmüş ve bir çok kişiye fayda sağlamış biri olarak) size yardımcı olmak isterim. Doctorem ürünleri hakkında bilgi almak, nasıl kullanıldığını öğrenmek ve kendiniz için en doğru ürünü belirlemek için mesaj atmanız yeterli: 0530 039 70 34