14 Haziran
#12109488

Dockers Mağazaları İade Ve Değişim Yapmadı!

Bayramın 3. Günü Kırıkkale altun bilekler AVM FLO bayisinden 240 TL fiyatlı Dockers marka ayakkabı aldım ayakkabının su aldığını fark ettim. 7 gün içinde iade ya da değişim için tekrar FLO bayine gittim. Satış elemanı hanımefendiye durumu bildirdim ayakkabının su aldığını mağdur olduğumu beyan ettim. Hanımefendi umursamaz bir tavırla sesini yükselterek ayakkabının altında havalandırma mevcut alırken baksaydın demesi üzerine bende kendisine urunu pazarlarken ürünün özelliklerini tam anlamıyla anlatmadığını.


1 sınıf ürün olduğunu mağazadaki en sağlam ayakkabı olduğunu herhangi bir olumsuz durumda fişiyle gelmeniz yeterli olur dediğini hatırlattım tabii ki kabul etmedi.


Koskoca bir kurumsal işletmede müşterinin bu kadar basit görülmesi mağdur edilmesi akıl karı değil. Diğer ayakkabı satış bayilerinde 6 ay 1 sene garanti değişim süresi verirken 1 haftalık ayakkabının kabul görmemesini sizin taktirinize bırakıyorum. Bir daha FLO dan ayakkabı almayacağım tanıdıklarıma da almamaları yönünde telkinde bulunacağım mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

İdris İdris 316 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler