11 Kasım 2013
Yorum Yap
#2109729

Dockers Ayakkabı'dan Aldığım Üründe Deri Kalkması Oldu!

Dockers marka satın aldığım botun, daha birinci gün burun kısmında deri kalkması meydana geldi. İnanabiliyor musunuz, daha ilk gün giydiğimde. Ben mi botu koruyacağım yoksa bot mu benim ayaklarımı koruyacak?


Aldığım mağazaya götürdüğümde kullanıcı hatası olduğunu söylüyorlar. Sanki ben bu zamana kadar deri bot kullanmadım! Markaya güvenip böyle yarı yolda kalmak ne kadar da kötü! Üstelik Dockers olduğunu düşününce yaşadığım hayal kırıklığı bir daha alışveriş yaptığımda bazı tecrübeleri göz önüne almama neden olacak! Sevgiler Dockers!

Güven 219 Okunma

Cevaplar

  • Güven22 Kasım 2013

    Büyük bir hayal kırıklığısınız! Sadece...

  • Güven11 Kasım 2013

    Dockers, bu gönderdiğiniz otomatik yanıtlamadır. Daha ürün sizlere ulaşmadı bile. Nereden biliyorsunuz üretim hatası olmadığın!?

  • Dockers Ayakkabı Temsilcisi11 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz. Sorun yaşadığınız ve bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

Ziyaretçi Yorumları