31 Ağustos 2013 #1986972

Dockers Ayakkabı Kullanıcı Hatası Diye Başından Savıyor!

Flo Perlavista mağazasından 05. 05. 13 de, Dockers marka ayakkabı aldım. 1, 5 ay sonra aldığım ayakkabının dikiş yerlerinden kopmalar, yırtılmalar, içerisindeki deri astarının yırtılması gibi kısaca ayakkabı kullanılamayacak bir hal aldı. İnceleme için ürünü teslim ettim, telefon ile sonucu öğrendiğimde kullanıcı hatası olduğunu bir şey yapamayacaklarını bildirdi.


Flo müşteri ilişkileriyle konuştum aynı cevabı aldım. 2 ayda ayakkabının arkasında lastik kısmında nasıl bir kullanıcı hatasıyla dikişler atabilir? İçindeki deri astar nasıl yırtılabilir? Kullanıcı hatası deniliyor, karşımızda itiraz edebileceğim muhatap bulamıyorum! Kaliteli, güvenilir, ürününün arkasında bulunur sanıp alıyoruz. Karşılığı ise bu.

Nesibe 246 Okunma

Cevaplar

  • Dockers Ayakkabı Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz ile telefonla görüşme sağlanmış olup, konu hakkında gerekli aktarımlar kendisine yapılmıştır. Yaşamış olduğu konunun tarafımıza aktarılmasını sağladığı için kendisine tekrar teşekkür ederiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; Ziylan Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön