11 Şubat 2014 #2287162

Dockers Ayakkabı Kenarından Açıldı

4 ay önce 14.10.2013 tarihinde Bursa kent meydanı FLO ayakkabıdan 159 tl ye Dockers Ayakkabı aldım. Sol ayakkabının sağ ucunun açılmaya başladığını gördüm. Açıkçası ilk kez böyle marka bir ayakkabı aldım ve oldukça hevesle severek giyindim. Ancak açılmasını görmek bende hayal kırıklığına neden oldu. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.


Sonuç itibari ile ben ayakkabı almadım Dockers ayakkabı aldım. Bunun karşılığında da kaliteyi, standardı üst düzeyde beklemek en doğal hakkım diye düşünüyorum. Yetkililerin konu ile ilgili olarak değerlendirmeler yapacağına kuşkum yok. Zaten marka da böyle oluyor.

Yusuf 339 Okunma

Cevaplar

  • Dockers Ayakkabı Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış fişiniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön