07 Mayıs 2013

Dockers Ayakkabı İlgisizlik!

Kırklareli deniz kunduradan dockers crazy model bir ayakkabı aldım ayakkabıda 1 gün sonra burun kısmında açılma olduğunu gördüm ve hemen aldığım bayiye gittim değiştirilmesini istedim ayakkabıyı bayiye bıraktım.

Fabrikaya göndereceklerini söylediler ayakkabının geldiği söylendi kontrolunü yapmak için kutudan çıkardığımızda aynı ayakkabı gelmiş ve burun kısmında açıklığın görüldüğü satıcıyla beraber tespit edilmiştir.

Yine yapılmış işte bu kadar olmuş cevabını aldım tabi bende dockers anabayi numarasını aradım santral çıktı yetkili bana yardımcı olacak hiç kimseye ulaşamadım santral verdiği numaraya hiç kimse cevap vermiyor mağdurum böyle bir markaya yakışmıyor gereğinin yapılması rica ederim.

Hakan 168 Okunma

Cevaplar

  • Dockers Ayakkabı Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Satış sonrasında sorun yaşadığınız ürünlerimizle ilgili işlemler, ürünü satın aldığınız bayilerimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ilgili ürünle birlikte , alım yaptığınız bayimize tekrar başvurmanızı ve ilgili ürünü talepleriniz ile birlikte tekrar incelemeye göndermenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

  • Hakan08 Mayıs 2013

    Herhangi bir dönüş yapılmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön