09 Eylül 2013 #2001466

Dockers Ayakkabı Fişi Yok Diye Ayakkabıyı İşleme Almadılar!

Yaklaşık 20 gün önce arena Park Flo'dan Dockers marka bir ayakkabı aldım ve toplamda 5-6 defa giymişimdir. Ayakkabının sağ tarafında açılma ve ayakkabıda sola göre aşırı bir genişleme oldu. Bugün aynı mağazaya gittim ve durumu anlattım. Fakat aldığım fişini kaybettim. Bana fişi ile müracaat etmem söylendi. Kredi kartı ekstresini de kabul etmediler.


Sonuç olarak bana verdikleri fişin bir nüshası onlarda, isteseler aslında yardımcı olabilirler. Mağduriyetim nasıl giderilecek bilmiyorum.

Emre 243 Okunma

Cevaplar

  • Dockers Ayakkabı Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön