21 Ocak 2014 #2247332

Dockers Ayakkabı Ayağımı Vurdu

26.12.2013 tarihinde FLO mağazasından almış olduğum DOCKER markalı botu yarım saat kadar giydim ve ön kısmından aşırı derecede ayağımı vurdu. 27.12.2013 tarihinde tekrar mağazaya götürerek bir beden büyüğü istedim tabanında kirlenme olduğunu söyleyerek mağaza tarafından alınamayacağını ve ayakkabının Dockers firmasına gönderileceğini bildirdiler.


16.01.2014 tarihinde ayakkabımın firmadan geldiğini bildirerek ayakkabımı alabileceğimi söylediler. Ayakkabımı aldığımda herhangibir değiştirme olmamıştı ve aynı ayakkabıyı tekrar bana göndermişler ve ayakkabıyı Dockers mağazasına gönderileceği bilgisi verilmişken gelen mektup FLO'nun kendi kaşe ve imzası vardır. Ayakkabı ile ilgili şikayetim devam etmekte.

Mehmet 290 Okunma

Cevaplar

  • Dockers Ayakkabı Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Üründe yaşanan vurma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Ürününüzün kullanılmış olmasından dolayı değişim işleminin gerçekleştirilememektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön