16 Mayıs 2013

Dockers Ayakkabı İlk Ve Son Satın Alışım Oldu!

3 - 4 ay önce flo mağazasından dockers by gerli markalı sözde su geçirmez bir ayakkabı aldım ama kesinlikle hata yapmışım ayakkabının üst kısmındaki bezimsi kısım hiç bir neden olmadığı halde ufak ufak yırtılmalar gösterdi. Buda bir kez daha gösterdi ki kalite asla tesadüf değildir. Bundan sonra flo dan ve dockers dan uzak duracağım.

Onur 113 Okunma

Cevaplar

  • Onur24 Mayıs 2013

    Bayiniz ben daha ürünü onlara götürmeden gerekli incelemeler yapılıp değişim veya iade yapılamaz diye cevap verdi.Ama bu son olur işte üstüne para verseniz bir daha ne ürününüzü alırım nede dostlarıma aldırırım.

  • Dockers Ayakkabı Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Satış sonrasında sorun yaşadığınız ürünlerimizle ilgili işlemler, ürünü satın aldığınız bayilerimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ilgili ürünle birlikte , alım yaptığınız bayimize başvurmanızı rica ederiz. Bayi yetkililerimiz tarafından konunun çözümü için sizlere yardımcı olunacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön