01 Mayıs 2013

Dockers Ayakkabı Ayakkabıda Açılma!

212540 kodlu spor ayakkabı hakkındaki şikayetlerim: Yanlardan açılma, topuk kısmındaki kumaş yırtılması (iç), aşırı koku. Bu 6 ay önce FLO mağazasından aldığım ayakkabı. 214050 kodlu 14. 04. 2013 aldığım beyaz spor ayakkabı 18. 04. 2013 FLO mağazasına iade ettim sebebi kullandığım ilk gün çoraplarımı aşırı boyadı ayak parmağı bölümü kısmında deri üzerindeki beyaz boya kalktı.

28. 04. 2013 FLO mağazasından bana geri iade edildi uzmanlarca incelendi yazısı ile SORUN YOKMUŞ teşekkürler O ayakkabı bıraksınlar uzmanları bence bakmadılar bile yasal haklarımı kullanmadan size bu yazıyı yazıyorum.

Mustafa 200 Okunma

Cevaplar

  • Dockers Ayakkabı Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz. Sorun yaşadığınız ve bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön