Dockers Ayakkabı 1 Ay İçinde Deforme Oldu!

Recep Y. |

İstanbul Cevahir Ykm mağazasından 169,99 Liraya Dockers marka lacivert süet bir ayakkabı aldım. Ayakkabı 1 ay içinde deforme uğradı ve aldığım yerden firmaya yolladılar ve bana ayakkabıyla ilgili hiç bir şekilde üretim hatası yoktur diye yazı yolladılar ve mağdur ettiler.

Ne kadar büyük bir hata yaptığımı anladım ve bir daha asla Dockers dan alışveriş yapmayacağım Bizler biraz fazla olsun kaliteli ürün alalım diyoruz ama kaliteliyi yanlış yerde aramayalım kalite 150-200 liraya ayakkabı satmakla olmuyor.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Y.
  31 Mayıs
  00:29

  Bir aylık üründen ne gibi kullanıcı hatası olabilir ki ?Aldığınız ayakkabı çok kısa bir sürede renk atıyorsa o ayakkabıyı giyerken içiniz rahat etmez.Demek ki insanların sorunları mağduriyetleri karşısında çözüm bulunmuyor bir kaç yazılı cevaplarla kaliteyi sunuyorsunuz.Bunun kısaca adı satılan ürünlerin arkasında durmamak denir.

 • 23 Mayıs
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz.

  Sorun yaşadığınız ve bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır.

  Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,