Toplam çözüm sayısı
..
Doç. Dr. Tevfik Sözen ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ayris'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Hatalı Dolgu Ve Estetik İşlem

5338görüntüleme
Ayris
Ayris 11 Ocak 00:00
Hatalı Dolgu Ve Estetik İşlem
Hatalı Dolgu Ve Estetik İşlem
Hatalı Dolgu Ve Estetik İşlem
+3

Ağustos ayında Tevfik Sözen e dolgu ve botoks işlemleri yaptırdım dudaklarım uçuklamış gibi tomurcuklandı. Geçer diye bekledim ama tam tersi hassasiyeti arttı ve görüntü daha da kötü oldu. Doktora haber verdim önemli değil hallederiz dedi. Eritmek için gittiğimde sadece büyük olan tomurcuğa enjeksiyon yaptı fakat yine de geçmedi. 

Başka bir işlem yapmayacağını söyledi son derece umursamaz, hasta doktor ilişkisine uygun olmayan lakayıt bir tavırdaydı. Öyle Bariz ve görünür hatalı bir işlem ki para iademi aldım fakat dudaklarım hala aynı kabartılı ve sıcak soğuk hassasiyeti var hep uçuklu gibi bir halde. Hiçbir hekimin hiçbir hastaya bu durumu yaşatması dileğiyle sağlıklı günler.

Gelişme
Gelişme

10 Ocak 14:54
Ek
Ek
Ek
+3

Ağustos ayında Tevfik Sözen e dolgu ve botoks işlemleri yaptırdım dudaklarım uçuklamış gibi tomurcuklandı. Geçer diye bekledim ama tam tersi hassasiyeti arttı ve görüntü daha da kötü oldu. Doktora haber verdim önemli değil hallederiz dedi. Eritmek için gittiğimde sadece büyük olan tomurcuğa enjeksiyon yaptı fakat yine de geçmedi. Başka bir işlem yapmayacağını söyledi son derece umursamaz, hasta doktor ilişkisine uygun olmayan üstten tavırdaydı. Öyle Bariz ve görünür hatalı bir işlem ki para iademi aldım fakat dudaklarım hala aynı kabartılı ve sıcak soğuk hassasiyeti var hep uçuklu gibi bir halde.  

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile