06 Nisan 2013

Dizayn Grup Ürününün Arkasında Durmuyor!

Bursa da inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir inşaat şirketinin sahibiyim. 2012 yılında yapmış olduğumuz inşaatımızda Dizayn markasının ürünlerini kullandık. Fakat inşaatımızda yaşam başladıktan sonra temiz su borularında çatlamalar oluştu bu durum bizim ticari itibarımızı zedeledi.

Biz de Dizayn grup markalı ürünlerden kaynaklanan hataları kendimiz karşılayarak müşterilerimizin mağduriyetini giderdik ve durumu şirkete ilettik yetkili bir beyefendi incelemelerde bulundu fakat suçlu biz olduk. Dizayn grup gibi bir markanın ürününün arkasında durması gerekirdi. Kendimiz bu markayı kullanmayacağız.

Ya?ar 344 Okunma

Cevaplar

  • Dizayn Grup Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sizlere bilgilendirmemizde de belirttiğimiz gibi, ürünlerimizle ilgili şüpheli olduğunuz bir durum sözkonusu ise ; Tekinik heyetiniz ile birlikte sizi fabrikamızda misafir edelim. Sorunlu olarak nitelendirdiğiniz ürünleri beraber fabrikamızda test edelim. Veya aynı işlemleri polimer test laboratuarları olan üniversitelerde testlerini kendiniz yaptırabilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili herahangi bir kusur bulunduğunda belirtmiş olduğunuz tazmin bedeliniz firmamız tarafından karşılanacaktır.

  • Ya?ar 08 Nisan 2013

    gerekli bilgilendirme yapılmadı işi yapan 40 yıllık usta suçlanarak işin işin kurtarmaya çalıştı firma kendisini sonuç olarak zararımız tazmin edilmedi.

  • Dizayn Grup Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimize uzmanlarımız tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön