Diyanet İşleri Başkanlığı Yalova Müftülüğü!

Kadir T. |

Yalova'da merkezi ezanın kalkmaması. Çoğu camilerde müezzinlerin ezan okumaması. Müftülüğe 2 sefer ezan okunmayan camileri tek tek bildirdiğimiz halde hiçbir işlem yapılmadı. 24/06/2013 tarihinde merkez caminin açılmadı. Cemaat dışarıda kaldı. 27/06/2013 tarihinde merkez cami yine açılmadı. Cemaat dışarıda kaldı. Yalova müftüsünün ve personel müdürünün görevlerini yapmadı. Yalova'mızda 2 tane murakıp olduğu halde camilerde bir tanesini görmedik.

Yalova müftüsünün ve personellerinin Yalova'dan gitmesini istiyoruz. Yerlerine yenilerinin tahsis edilmesini istiyoruz. Bundan önceki müftünün Yalova müftülüğünü düzene soktuğunu, o gittikten sonra düzenin bozulduğu görülmektedir.

Etiketler :

Hizmet - Ürün Kalite

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir T.
  03 Temmuz
  11:32

  29/06/2013 Yalova müftülüğünde kendi memleketlisini kollamaktadır. Görev yapmayan müezzin ve imamların hakkında şikayetlere rağmen hiçbir işlem yapılmamaktadır. Yalova'da olan bir olayı sizinle paylaşayım; Yalova Safranyolu Kız Kuran Kursunda , Yalova personel müdürü hemşerisini bekar bir imamı kız kuran kursu kızlar yatakhanesinin üstünde 5-6 ay yatırmıştır. Bunu biz duyunca valiliğe Yalova yerel gazetelerine bildirerek bekar imamın oradan zorlukla uzaklaştırdık. Bu olay valilik bilgisindedir valilikten öğrenebilirsiniz. Yalova'dan bu müftüyle personel müdürünün görevden alınmasını istiyoruz. Yalova'daki camilerde bir ezanı bile okutmayan insanların buradan gitmesini istiyoruz.

 • Kadir T.
  29 Haziran
  18:36

  29/06/2013 Yalova müftülüğünde kendi memleketlisini kollamaktadır.Görev yapmayan müezzin ve imamların hakkında şikayetlere rağmen hiçbir işlem yapılmamaktadır. Yalova'da olan bir olayı sizinle paylaşayım; Yalova Safranyolu Kız Kuran Kursunda ,Yalova personel müdürü hemşerisini bekar bir imamı kız kuran kursu kızlar yatakhanesinin üstünde 5-6 ay yatırmıştır. Bunu biz duyunca valiliğe Yalova yerel gazetelerine bildirerek bekar imamın oradan zorlukla uzaklaştırdık. Bu olay valilik bilgisindedir valilikten öğrenebilirsiniz.Yalova'dan bu müftüyle personel müdürünün görevden alınmasını istiyoruz. Yalova'daki camilerde bir ezanı bile okutamayan insanların buradan gitmesini istiyoruz.