28 Haziran 2013

Diyanet İşleri Başkanlığı Yalova Müftülüğü!

Yalova'da merkezi ezanın kalkmaması. Çoğu camilerde müezzinlerin ezan okumaması. Müftülüğe 2 sefer ezan okunmayan camileri tek tek bildirdiğimiz halde hiçbir işlem yapılmadı. 24/06/2013 tarihinde merkez caminin açılmadı. Cemaat dışarıda kaldı. 27/06/2013 tarihinde merkez cami yine açılmadı. Cemaat dışarıda kaldı. Yalova müftüsünün ve personel müdürünün görevlerini yapmadı. Yalova'mızda 2 tane murakıp olduğu halde camilerde bir tanesini görmedik.

Yalova müftüsünün ve personellerinin Yalova'dan gitmesini istiyoruz. Yerlerine yenilerinin tahsis edilmesini istiyoruz. Bundan önceki müftünün Yalova müftülüğünü düzene soktuğunu, o gittikten sonra düzenin bozulduğu görülmektedir.

Kadir 1.047 Okunma

Cevaplar

  • Kadir03 Temmuz 2013

    29/06/2013 Yalova müftülüğünde kendi memleketlisini kollamaktadır. Görev yapmayan müezzin ve imamların hakkında şikayetlere rağmen hiçbir işlem yapılmamaktadır. Yalova'da olan bir olayı sizinle paylaşayım; Yalova Safranyolu Kız Kuran Kursunda , Yalova personel müdürü hemşerisini bekar bir imamı kız kuran kursu kızlar yatakhanesinin üstünde 5-6 ay yatırmıştır. Bunu biz duyunca valiliğe Yalova yerel gazetelerine bildirerek bekar imamın oradan zorlukla uzaklaştırdık. Bu olay valilik bilgisindedir valilikten öğrenebilirsiniz. Yalova'dan bu müftüyle personel müdürünün görevden alınmasını istiyoruz. Yalova'daki camilerde bir ezanı bile okutmayan insanların buradan gitmesini istiyoruz.

  • Kadir29 Haziran 2013

    29/06/2013 Yalova müftülüğünde kendi memleketlisini kollamaktadır.Görev yapmayan müezzin ve imamların hakkında şikayetlere rağmen hiçbir işlem yapılmamaktadır. Yalova'da olan bir olayı sizinle paylaşayım; Yalova Safranyolu Kız Kuran Kursunda ,Yalova personel müdürü hemşerisini bekar bir imamı kız kuran kursu kızlar yatakhanesinin üstünde 5-6 ay yatırmıştır. Bunu biz duyunca valiliğe Yalova yerel gazetelerine bildirerek bekar imamın oradan zorlukla uzaklaştırdık. Bu olay valilik bilgisindedir valilikten öğrenebilirsiniz.Yalova'dan bu müftüyle personel müdürünün görevden alınmasını istiyoruz. Yalova'daki camilerde bir ezanı bile okutamayan insanların buradan gitmesini istiyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön