04 Nisan 2013 #1724651

Divarese Ayakkabıdan Haber Yok!

10 senedir Divaresse'ten alışveriş yaparım ve bu 2 ay içinde yaşadığımı daha önce hiç yaşamadım. Beylikdüzü Marmara Parkta yaşamış olduğum durum nedeni ile müşteri hizmetlerinden yardım istedim. Ne müşteri hizmetleriniz bana dönüş yapıyor, ne de defalarca aramama rağmen mağaza koordinatörleriniz. Ve kaydımın olmadığı iddia ediliyor.


1 hafta içinde 2 tane ayakkabı aldım. . 2 ayakkabımın akıbeti ile ilgili sağlıklı bilgim yok. Böyle özensiz bir davranışa hayatımda ilk defa maruz kaldım ve emin olun hem müşteri danışmanınızı hemde sizleri gerekli yerlere şikayet edeceğim. Bu hakaret ve iade edilen ayakkabım ile ilgili olarak hem Tüketici haklarına hemde mahkemeye başvuruyorum.

Sinem 167 Okunma

Cevaplar

  • Divarese Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza iletmiş olduğunuz ürün ile ilgili yaşamış olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili gerekli araştırmaların yapıldığını iletmek isteriz. Ürününüz 02.04.2013 tarihinde firmamızın bünyesinde müşteri memnuniyeti adına kabul edildiğini iletmek isteriz. Size uygun bir zamanda işlem yapmak adına Marmara Park Divarese mağazamıza uğramanızı rica ediyoruz. Tarafınıza yaşatmış olduğumuz gecikmeden dolayı özür dileriz. Gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön