Divarese Zorlu Center Şubesi Çok İlgisiz!

Osman K. |

Yıllar önce kapatılmış şubelerinden habersiz olan Divarese çalışanları ve telefonlara bakmayan personellerinden şikayetçiyim.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  15:29

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Yazınızda tarafımıza şikayetvar.com internet sitesi üzerinden iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız , üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.

  Mağaza personellerimiz ,insan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz.

  Mağaza personelimizin tarafınıza yaşatığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız. Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörlerimiz ve insan kaynakları birimlerimiz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz.

  Ulaşmak istediğiniz mağaza bilgilerini bizlerle paylaşırsanız iletişim bilgilerinizi mağazamız ile paylaşıp size dönüş yapılmasını sağlarız.

  Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri