Divarese Yanlış Ürün Gönderdi.

Özlem D. |

22.01.2014' de Divarese internet mağazasından 3 adet ayakkabı siparişi verdim. 'Taba' renk olması gereken ürün 'lacivert' gönderildi. Bunun üzerine defalarca müşteri hizmetlerini aradım ve sonunda cevap veren biri oldu. Durumu açıkladım. Telefondaki bayan ürünü 'X' adresine karşı ödemeli olarak gönderebileceğimi söyledi.

Kesinlikle herhangi bir kargo firması belirtmedi. Fatura arkasında yazan kargo firmasının üzeri de karalanmış olduğundan, ürünümü 'X' Kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderdim; ancak kabul edilmedi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Oldukça memnuniyetsiz bir görüşme gerçekleşti. Ürünümün iadesini istedim. Böylece ilk defa 'Ay Marka Mağazacılık'a memnuniyetsizliğim oluştu.

Etiketler :

Web İçerik Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  15:51

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz online satışta yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Online satış, gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır.


  Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu konu ile ilgili yaşadığınız şikayetlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca tarafınıza teşekkür ederiz.


  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri