Divarese Sorunları Hakkında!

Arzu A. |

Firmanızdan ürün kodu ''Aym2016*******'' ayakkabı aldım, sitenizde yazan 3 iş gününde teslim edilecek yalanı ile defalarca aramama rağmen 10gün sonunda ayakkabı elime ulaştı. Ürün o kadar süre bekledikten sonra geldiğinde istemiş olduğum üründen farklı iletildi. Ürünü tekrar firmaya ilettim değişim için 0804***** tarihinde o tarihten bu yana tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadan her defasında kendi çabam ile arayıp bilgi alıyorum, dün en son aradığım çağrı merkezi temsilcisi ürünün değiştirildiği, istediğim ürünün gün sonunda gönderileceğini tarafıma da kargo takip bilgisi geleceği söylendi. Tabi koca bir yalan bu. Bugün 1404***** tarihinde tekrar firmanızın çağrı merkezini arıyorum, dalga geçer gibi bana söylenilen yanlış bir anlaşılma oldu, ürününüz değiştirileceğini ücret iadeniz yapıldı şeklinde, müşteri memnuniyet anlayışınız bu mu.

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Nisan
  10:28

  Değerli Müşterimiz;

  Şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum ile ilgili yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili öncelikle markamız adına sizlerden özür dilerim.

  Online sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişler satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilecek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır.

  Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu ilgili birimlerimiz ve yöneticilerimiz ile paylaşılacağını, ekibimize gerekli eğitim ve bilgilendirmelerin tekrar yapılacağını bildirmek isterim.

  Değerli zamanınızı ayırıp söz konusu mağazamız ile ilgili yaşadığınız durumu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

  Sevgiler,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri Deneyimi Ekibi