06 Nisan 2013

Divarese Müşteri Memnuniyetsizliği!

Divarese akbatı avm şubesinde almış olduğum siyah rugan ayakkabıyı iki defa düğün mekanında giymeme rağmen ön sağ tarafında deri atması oldu. Ürünü şubeye götürdüğümde tadilat veya ücret iadesi diye konuşuldu. 15 gün sonra gittiğimde ürün verdiğim şekilde geri gelmişti.

Gerek akbatı divarese müdürüne gerek divarese ye şikayet ettim. Madem böyle kötü kalitesiz ayakkabı üretiyorsun neden ürün sonrası müşteri memnuniyetini önemsemiyosun. mağaza müdürü L*** gibi hiçbişeyden habersiz herşeye tamam demekle olmuyor icraat önemli.

Pınar 98 Okunma

Cevaplar

  • Divarese Temsilcisi17 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Şikayetvar.com adresi üzerinden göndermiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili sizlere yardımcı olmak isteriz. Yazınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz mağazamızda yaşadığınız bu üzücü durum ile ilgili tarafınızdan özür dileriz.Mağazalarımızda gerek satış sonrası verilen tüm hizmetlerde gösterilcek özen ve hassasiyet bizler için ayrı önem taşımaktadır. Mağaza satış ekiplerimiz ,İnsan kaynakları departman yöneticilerimizin yaptığı titiz seçimler neticesinde oluşmaktadır.Söz konusu ekiplerimize de periyodik zaman dilimlerinde özel eğitimler verilmektedir.Ancak zaman zaman söz konusu bu tür üzücü durumlarla karşılaşabilmekteyiz. Akbatı Divarese mağaza personellerimizin tarafınıza yaşattığı sıkıntılar için tekrar tekrar özürlerimi sunarız.Konu ile ilgili yaşadığınız bu durumu mağazalar koordinatörümüz ile paylaşıldığını gereğinin yapılacağını bilmenizi isteriz. Ürünlerinize kalite kontrol birimimizin, yapmış olduğu incelemeler doğrultusunda ayakkabınızın iki kez incelenmiş olup, platform kısmında oluşan soyulmanın dış etki kaynaklı kullanıma bağlı bir yere çarpma ya da sürtünme sonucu oluştuğu tespit edilmiştir. Deriden ya da üretimden kaynaklanan hata görülmemiştir. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla A&Y Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön