Divarese İade Edilen Ayakkabıdan Haber Yok!

İdil B. |

13 Mayıs 2016 tarihinde 33010022250010140740 barkodla Divarese Stiletto aldım. El yapımı ayakkabım ilk giydiğim gün topuğundan açılarak beni mağdur etti tüm gün. İade ettiğim ayakkabı bir yenisi ile değiştirilerek hediye çeki iletildi. Yeni ayakkabım bu sefer ikinci giyişimde aynı yerden açılarak bir günü daha mahvetti. Ayakkabıyı 23 Eylül'de Akasya mağazasına teslim ettiğimde 15 gün içinde yardımcı olacaklarını ilettiler. Telefon, mail vs. hala bir haber yok. Vermiş oldukları hediye çekinin yazıları kendi zarfının içinde silinmiş, gitmiş, kullanılmaz halde, yardım rica ettim yenilenmesi için mailler, yazışmalar, silinmiş hediye çekinin scan kopyası istendi benden. Okunmaz slipi yolladım, elbette scan edilen belgede yazı yok:) Günlerdir bir yanıt bekliyorum. Topuğu 2.kez aynı yerden ilk giyişte açılan bir ayakkabıda 1aydır neye bakılmakta, ne incelenmektedir? Divarese benim için bitmiştir.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Topuk

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İdil B.
  18 Ekim
  18:58

  Sikayetimvar.com mailinin hemen ardindan yanıt almak manidar... keşke biraz daha deneyimli müşteri temsilcileri ile söz verilen zaman içinde cozulse problemler...

 • 18 Ekim
  09:23

  Sayın Idil B.,

  Tarafımıza şikayetvar.com internet adresi üzerinden iletmiş olduğunuz bilgilendirmeler üzerinden gerekli araştırmaları gerçekleştirdikten sonra size dönüş sağlayacağımı bildirmek isterim.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederim.

  Saygılarımla,

  AY Marka Mağazacılık
  Zeynep / Müşteri Deneyimi Ekibi