Divarese Hatalı Ayakkabı Ama Hatayı Kabul Eden Yok.

Çağdaş A. |

Aralık ayında Fabrika mağazalarından almış olduğum Divarese erkek bot 1 ay içinde yanlardan esnedi ve iç tabanda çizikler halinde patlamalar gerçekleşti. Siz aldığım 4 ayakkabının 2' sinde patlama oldu ve iade aldınız 25 Aralık'tan beri size arka arkaya gönderdiğim ayakkabıyı hangi şartlara göre iade almıyorsunuz, nasıl bir göz ki iç kısımdaki patlamaları görmeyip geri yolluyorsunuz? Tüketici mahkemesi başta olmak üzere Sakarya'daki yerel gazetelere kadar bu işi uzatacağım. Sebep mi? 1 aylık bir ayakkabıyı bu halde iade almıyorsunuz. Resmen tüketiciyi saf yerine koyuyorsunuz.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  14:29

  Değerli Müşterimiz;

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

  Şikayetvar.com internet adresi üzerinden tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayet konusu durum adına üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte 2.inceleme için herhangi bir size yakın mağazamıza yada bırakmış olduğunuz aynı mağazaya bırakmanızı rica edeceğiz.

  Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz.Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep tlf numaranıza gelicek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz.

  Ürününüzü takip etmek adına incelenmek üzere size uygun herhangi bir mağazamıza bıraktığınızda bizleride bilgilendirmenizi rica ediyoruz.

  Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri