17 Ağustos 2015

Divarese Defolu Ürün Satılıyor!

Yaklaşık 2 ay önce Divarese'den (Ay Marka-Boyner) aldığım bir çift George h. Marka ayakkabıyı bir kere giyindikten sonra ayakkabının üzerinde yama olduğunu fark ettim. Değişim talebinde bulunduğum firmanın incelemeye gönderdiği üründen iki ay kadar haber alamadık. Sonucu bildireceğiz demelerine rağmen haber çıkmayınca ben aradım. Ürünün defolu olduğu bariz olmasına rağmen defolu değil dendi. İkinci değerlendirme istedim. Gönderdiklerini dahi düşünmüyorum. İletişim hattındaki çalışanlar dalga geçer gibi yanıtlar veriyorlar. Bunun üzerine tüketici mahkemesine ücretimin iadesi için başvurdum.

Fatih 216 Okunma

Cevaplar

  • Fatih28 Kasım 2015

    Herkese selamlar. Yaklaşık 2 ay süren tüketici mahkemesi sonucu üründe defo olduğu kararı verildi. Benim tavsiyem hiç firma ile uğraşmadan değerlendirme sonucunuzu alıp tüketici mahkemesine başvurmanız yönünde. İlgisiz, saygı olmayan bu firmadan da bir daha herhangi bir şey almayacağm.

  • Fatih17 Ağustos 2015

    Rutin copy paste yapıp cevapladığınız için teşekkürler. 15 iş günü 2 ay oldu. Önerdiklerinizi yaptım zaten. İnsanlar sizin firmanıza ayıplı ücret ödemiyor. Firma olarak bu durumu toparlamak gibi bir yaklaşımınız olmadığı gibi sadece oyalıyorsunuz. Buraya yazmamın tek sebebi herkesin hukuki olarak peşine düşmesini sağlamak. Bu yapılan haksız kazanç sağlamak olup; sonucunu hep beraber göreceğiz.

  • Divarese Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Tarafımıza şikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz yazınız ile ilgili üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayet konusu durum ile ilgili müşteri ilişkileri birimi olarak herhangi bir işlem yapamadığımızı üzülerek bildirmek durumundayız. Üründe yaşanan problem ile ilgili size uygun bir zamanda ürününüzü, evrakları (faturası) ile birlikte 2.inceleme için size yakın herhangi bir boyner mağazasına yada daha önce bırakmış olduğunuz boyner mağazasına bırakmanızı rica edeceğiz. Prosedür gereği kalite kontrol birimine gönderilen ürünlerin inceleme süresi 15 iş günü olduğunu iletmek isteriz.Ürünün incelemesi yapıldıktan sonra sonuç ile ilgili bilgilendirme mağaza sistemine bildirdiğiniz cep tlf numaranıza gelicek sms ile takip etmenizi rica ediyoruz. Ürününüzü takip etmek adına incelenmek üzere size uygun herhangi bir mağazamıza bıraktığınızda bizleri de bilgilendirmenizi rica ediyoruz. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz. Saygılarımızla, AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön