27 Mayıs 2013

Divarese Burun Kısmında Yırtık!

11 Mayıs 2013 Cumartesi Divarese'den aldığım siyah rugan topuklu ayakkabı işyerindeki asansöre binerken takılmamdan dolayı burun tarafında yırtıklar meydana geldi. City's mağazasına gittim, hemen incelemeye gönderdiler,iade talep etmediğimi , ayakkabımın tamir edilmesini, gerekirse ücret ödeyebileceğimi de mağaza yetkililerine ilettim.

Divarese bunları hiç dikkate almayarak bana ayakkabımı olduğu gibi geri göndermiş, çünkü tamir edilemezmiş.Ayakkabımı mağaza yetkililerine bıraktım. Divarese Kullan - At ürünler mi satıyor? Nasıl üst derisi soyulan bir ayakkabı tamir edilemiyor? Ben 200 TL verdiğim bir ayakkabıyı sadece 2 defa (iş yerinde ) kullanabildim. Acil çözüm ricası ile.

Naile 118 Okunma

Cevaplar

  • Divarese Temsilcisi13 Aralık 2013

    Merhaba; Tüketicimizin şikayeti,tarafımıza iletilmesi sonucu konu hakkında bilgilendirilmiş,şikayet cevaplanmıştır. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

  • Naile10 Haziran 2013

    Merhaba, Şikayetim ile ilgili hiç bir geri dönüş yapılmadı, elbette artık Divarese'nden herhangi bir ürün satın almam. Ayakkabım ile ilgili Nişantaşı Citys Divarese yetkilileri çok ilgilendi, firmadan geri dönen ayakkabımı lostra salonuna gönderip ellerinden geldiğince tamir ettirdiler,personelin ilgisine teşekkür ediyorum, keşke Divarese de bayilik verdiği kişiler kadar müşterileri ile ilgilenseydi?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön