Divarese Ayağımı Yara Yapan Ayakkabı!

Hasan G. |

Babalar gününde babam için aldığım ayakkabının hatalı imal edildiğini, sadece babamın ayağında değil aynı zamanda benimde ayağımda yaraya sebep olduğunu ve değiştirmek istediğimi hatta tavsiyemin o ayakkabıyı reyondan kaldırmaları olduğunu Divarese' e bildirdim.

Ürünü aldılar ve dönüş yapacaklarını söylediler. 10.07.2013 tarihinde Divarese' ten ayakkabının ürün analiz departmanı tarafından incelendiğini, ürünü sonuç raporu ile birlikte mağazadan alabileceğimi bildiren bir mesaj aldım. Ürünü aldığım, aynı zamanda değiştirilmesi talebi ile gittiğim Star City'de ki Altınyıldız - Divarese' te ürünün değişmeyeceğini söylediler.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan G.
  26 Şubat
  16:47

  Evet ben ayakkabıyı çöpe atınca cevaplandı. Cevapta belirtilen de yollayın tekrar bakalım cevabı. Cevaplamayı buradan değil ben mağazaya gittiğimde yapılmasını beklerdim. Yazık Divares gibi büyük bi marka böyle bi kalıp hatası yapıp müşteri memnuniyetini umursamasın. Bundan sonra Divaresten alışveriş yapmama kararı aldım. Bu firmanın müşteri memnuniyetini önemsemeyen bi firma olduğunu düşünmüyorum ve kesinlikle bir daha kapısından adımımı atmam.

 • 13 Aralık
  19:44

  Merhaba;

  Tüketicimizin şikayeti,tarafımıza iletilmesi sonucu konu hakkında bilgilendirilmiş,şikayet cevaplanmıştır.

  AY Marka Mağazacılık
  Müşteri İlişkileri