17 Temmuz 2013

Divarese Ayağımı Yara Yapan Ayakkabı!

Babalar gününde babam için aldığım ayakkabının hatalı imal edildiğini, sadece babamın ayağında değil aynı zamanda benimde ayağımda yaraya sebep olduğunu ve değiştirmek istediğimi hatta tavsiyemin o ayakkabıyı reyondan kaldırmaları olduğunu Divarese' e bildirdim.

Ürünü aldılar ve dönüş yapacaklarını söylediler. 10.07.2013 tarihinde Divarese' ten ayakkabının ürün analiz departmanı tarafından incelendiğini, ürünü sonuç raporu ile birlikte mağazadan alabileceğimi bildiren bir mesaj aldım. Ürünü aldığım, aynı zamanda değiştirilmesi talebi ile gittiğim Star City'de ki Altınyıldız - Divarese' te ürünün değişmeyeceğini söylediler.

Hasan 129 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 26 Şubat 2015

    Evet ben ayakkabıyı çöpe atınca cevaplandı. Cevapta belirtilen de yollayın tekrar bakalım cevabı. Cevaplamayı buradan değil ben mağazaya gittiğimde yapılmasını beklerdim. Yazık Divares gibi büyük bi marka böyle bi kalıp hatası yapıp müşteri memnuniyetini umursamasın. Bundan sonra Divaresten alışveriş yapmama kararı aldım. Bu firmanın müşteri memnuniyetini önemsemeyen bi firma olduğunu düşünmüyorum ve kesinlikle bir daha kapısından adımımı atmam.

  • Divarese Temsilcisi13 Aralık 2013

    Merhaba; Tüketicimizin şikayeti,tarafımıza iletilmesi sonucu konu hakkında bilgilendirilmiş,şikayet cevaplanmıştır. AY Marka Mağazacılık Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön