27 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5575201

Divan Hotels Hamam Kullanımı Hakkında Eksik Bilgi Verme!

Grupanya.com'dan aldığım Divan Suite Hotel İstanbul G-Plus b-SPA Boots Fitness köpük masajı hamam kullanımı fırsatı için randevu aldığımızda saat 16:00'dan sonra çocukların alınmadığı söylenmediği için randevuma çocuğumla gittim. (Çocuğum 4 yaşında ve tüm direktifleri anlayabilecek kapasitede) Gittiğimizde çocuğu alamayacaklarını söylediler. Kendi personellerinin eksik bilgi vermesi nedeni ile ve Grupanya'da böyle bilginin yer almadığı için bir kerelik anlayış göstererek yardımcı olmalarını rica etsem de defalarca asla taviz vermeyerek müşteri memnuniyeti adına sadece Lobby'de çocukla oturarak sırayla girmemizi (annemle birlikte gittiğim için) teklif ettiler.


Gerçekten harika bir çözümdü! Tüm hayal kırıklığımla üye olmayı düşündüğümden deneme amaçlı gittiğim yerden randevumu iptal ederek ayrıldım. Çocuk dostu olmayan bir kurum anlayışı. Ticari amaçla çocukları ortamlardan men etmek aykırıdır.

Aslı Aslı 1.274 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aslı'nın Teşekkür Mesajı27 Mayıs 2016

    Divan Hotel'den yetkili Ceren hanıma özellikle teşekkür etmek isterim. Kibar ve samimi bir şekilde yapmış olduğu açıklamalar beni mutlu etti. Divan markasına olan güvenimi kazanmama vesile oldu. Divan otelinin işletmeciliğini yapmadığını Boots spor merkezinin ayrı bir işletmeye sahip olduğunu belirterek tüm içtenliğiyle açıklamaları yaptı. Şikayetimi kaldıracağım ancak yazıyı okuyanların açıklamayı da görmelerini istedim. Teşekkürler Divan ekibi:)

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler