25 Ağustos
#12481056

Diş Hekimi İlke Kardelen Parayı Alıp Tedaviyi Yapmadı

Parayı alıp keyfini sürmek bu olsa gerek. Hayatım boyunca hak etmediğim parayı harcamadım elime dahi almadım. İlke Kardelen adındaki diş hekimi paramı alıp tedaviyi sonuna kadar sürdürmedi. Merak ediyorum vicdanı rahat mı? Bir de bir tane evladı var bari onun boğazından geçirme o parayı. Parayı aldıktan sonra ilgi alaka sıfır.

Tulin Tulin 421 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tulin02 Eylül

    Parayı alamadığını iddia eden diş hekimi İlke hanıma sormak isterim ki 2015 -2016 yılında benden tam olarak tam 5000 TL yi gecik para almıştır abimin de birkaç diş operasyonu oldu ve her ay elden parayı ödemişimdir. Benimle iletişime geçemediğini yazmış aramalara ve mesajlara cevap vermediği için olabilir mi gerçekten kınıyorum. O paranın beş kuruşunu bile helal etmiyorum. Doktor seçerken dikkat etmenizi tavsiye ederim bazen insanlara para yetmeyebiliyor hep daha çok daha çok diyor İlke Hanım da aynı bu şekilde. Son bir not dünya malı dünya da kalır.

  • Diş Hekimi İlke Kardelen Temsilcisi26 Ağustos

    Hastanın tedavisi kliniğimizde başlanmıştır. Tedavisi başarılı bir şekilde devam etmiştir. Tedavisinin bitim aşamasında hasta ile iletişimimiz kesilmiştir. Tüm çabalarımıza rağmen hastaya ulaşamadık. 1 yıl sonra hastanın bir devlet hastanesinde tellerinin çıkarıldığı ile ilgili mesaj aldık. Hastamız tedavi ile ilgili kalan borcunu ödememiş ve bilgimiz dışında tellerini çıkarttırmıştır. Kendisine ulaşmak istediğimizde de engelleme yoluyla iletişimi kesmiştir. Zaten bitim aşamasında olan tedavi ile ilgili yapabileceğimiz birşey varsa bize ulaşıp randevu almasını rica ediyoruz.

Ziyaretçi Yorumları