14 Ocak
#13448710

Diş Hekimi Fethi Bayar Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği(Denizli) Hatalı Tedavi Yaptı

Sadece 1 azı dişim ağrıyor diye gittiğim klinikte, hem sağ hem sol tarafta bulunan toplam 6 tane azı dişimi, hasta bilgilendirme formu imzalatmadan kaplama yapmak için küçülttüler. Beni 1 ay boyunca geçici plastik kaplamalar ile beklettiler. Dolgulu dahi olsa sağlıklı, ağrı ve sızı yapmayan, hassasiyet sorunu olmayan dişlerim vardı. Bu dişlerimi koruma amaçlı kaplama yapmamız lazım diyerek, ağrım, sızım asla olmayacağını belirterek, klinikten çıktıktan sonra bile yemek yiyebileceğimi söyleyerek kestiler.


1 ayın sonunda hala yemek yiyemiyorum, normal su içerken bile hassasiyet sorunum var. Hastanın sağlığını asla düşünmeyen, yaşam kalitesini düşünmeyen F**** bey, dişleri Teknisyen ve yardımcı ayna tutan çalışanların bilgisine emanet ediyor. Kendisi ile iletişime dahi geçemiyorsunuz. Ne zaman kaç defa ağrım var diye kliniğe gittiysem çalışanlar F**** bey müsait değil sizinle teknisyen S**** bey ilgilenecek dediler. 1 ay boyunca sadece Teknisyen S**** Ö**** dişlerime müdahale etti. Dişlerden yükseklik aldı, kaplama altındaki yapışkan kimyasal maddeleri değiştirdi, tüm ölçüleri tek başına kendisi aldı ve tabi ki ağrılar geçmediği gibi gün geçtikçe de arttı. 1 aylık süreç boyunca asla bir hekim kontrolü altında değildim.


F**** bey ilk gün dişlerim kesilirken yardımcı hekimden sonra gelip, 5 dakika daha dişlerimi küçülttü. 1 aydır kliniğe gidiyorum kendisini o 5 dakikan sonra bir daha asla göremedim. Anestezi altındayken bile kesme işlemi sırasında oldukça ağrım olmuştu ve kanama durdurulamamıştı. F****bey ile iletişime geçebilmeniz için ailenizin şehir dışından kliniği araması, sizin klinikte sinir buhranları geçirmeniz gerekiyor. Bunların sonucu doktor yanınıza geliyor ve size önceki 1 ay'ı unut diyor.


Dişleri garantiye almak için kanal tedavisi yaparız diyor. Hastaların hasta olmalarından yararlanıp onlarda yeni hastalıklar oluşmasına sebep olarak ek tedavi ücretleri almaya çalışıyor. Kuafaj tedavisi önerisini Doktor'a ben sunuyorum, ben sunmasaydım zaten kendi kanal tedavilik hale getirdiği dişlerime direkt kanal tedavisi yapacaktı. Onu da iyi yapamazlarsa dişi çekecekler. Dişlerimi öldürdü. 1 aydır eziyet çekiyorum ve çekmeye de devam ediyorum. Geçici plastik kaplamalar çatlamış, laboratuvardan gelen dişler rahat değil, ağrılarım asla geçmedi. F**** bey'e bunları söyledim ve bunun üzerine bana "Ne İstiyorsun" diye bağırarak üstüme yürüdü.

Neşe Neşe 1.941 Okunma 2
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları